Skaczący kursor podczas pisania

Witam niedawno kupilem notebooka Asus K55A mam następujacy problem podczas pisania teraz tekstu na klawiaturze kursor skacze wraz z kazdym

przycisnieciem klawisza czasami sam gdzies wskoczy w inno miejsce co tez staje sie denerwujace bo napisze cos w dowolnym miejscu gdzie on wskoczy.

jak sie tego pozbyc ? w czym problem lezy prosze o pomoc laptopa kupiłem rocznego.

ps.probowalem wylaczac touchpada ale dzieje sie to samo

Jak zakryjesz czymś touchpad i używasz myszki, jest tak samo? A na zewnętrznej klawiaturze na USB?

Nie sprawdzałem na zewnętrznej ale przed chwilą chyba odkryłem co to powodowało gdy jest zaznaczona opcja ukrywaj wskaźnik myszy podczas pisania. to chyba działa nie właściwie bo dzieje się tak jak wyżej wspomniałem teraz gdy oznaczyłem już nie mruga kursor podczas pisania odznaczyłem też kilka innych rzeczy w klawiaturze wcześniej ale już teraz nie pamiętam efekt taki że udało się pozbyć tego uciążliwego efektu :slight_smile:

25e8a332.jpg

W Windowsie to jest standardowo zaznaczone i nie spotkałem się by powodowało jakieś dziwne zjawiska.

Ale jak pomogło, to każdy sposób jest dobry :slight_smile:

U mnie na stacjonarnym też jest to zaznaczone i nie ma problemów w Netbooku asusa dzieje się tak podobne problemy też mają inni z tego co czytałem w necie może gdzieś coś się w sterach gryzie :wink: