Skaczący ping - gra swat4

Witam, mam problem z pingiem w grze (swat4) problem zaczął się z dniem nowego neta :confused: przez 7 lat grałam i nie było żadnych problemów z pingiem a miałam neta 1mb/s bez modemu. Kilka msc temu zmieniłam neta na 10mb/s z UPC z modemem thompsonu połączonym eitherem. Tylko w pierwszym dniu kiedy mi założyli nowego neta było ok, na drugi dzień włączyłan kompa gre no i sie zaczęło ping cały czas skacze 50-70-90 raz było tak że przez 3 godziny mój ping stał w miejscu 55 ani jednego laga ! ale to trwało tylko 3 h :confused: co kilka dni ping sie uspokaja i przestaje skakać 55 ale to trwa kilka czasem kilkanaście minut… dziś przyjechali z UPC wymienili modem… a ping jak skakał tak skacze, błagam pomóżcie chciałabym sobie normalnie pograć, aha i dodam jeszcze że bardzo długo łączy mnie na server ok 1 minuty… w pierwszym dniu nowego neta kiedy wszystko było ok łączyło mnie z servem w kilka sekund ! Nie mam pojęcia gdzie tkwi problem ale raczej nie w moim kompie bo tak jak mowie problemy zaczeły sie z nowym netem, ani nie w serverze bo 7 lat było ok, inni grają mają ping ok 50 i im nie skacze :expressionless: pomocy moze jakieś ustawienia ? jestem tylko kobietką więc błagam o cierpliwość nie znam sie :frowning: Pomocy :frowning:

A podaj wynik testu z tej strony:

 

najlepiej screena po skonczonym tescie :wink:

Zrobiłam test 5 razy i cały czas pokazuje 22-23 ping… niby ok, wcześniej robiłam testy na speedtest nawet dziś w południe i było tak że zrobiłam trzy raz ping był ok 28-29 zrobiłam czwarty raz a ping wykazało 42 zrobiłam kolejny raz pokazało 65 a później znów około 30 stki :confused:

No ale przeciez ping 30 czy tam nawet 50 nie jest taki zły, najepiej sprawdz gre jak masz na speedtescie mały ping i zobaczysz czy w grze tez bedzie maly, jeśli nie to albo przeinstaluj gre albo zrób dla pewności optymalizacje komputera, wyczyśc auto start oraz usługi które byc może korzystają z neta w tle :slight_smile:

Byłam na grze ping skacze od 59 do 92… :expressionless: wszystko powyłączane autostart to samo :frowning: chciałabym miec ping 55 bo wiem że to dobry ping, ale wlasnie w tym rzecz ze ten ping calutki czas skacze od 50 w góre… skacze 50-70-90 jak biegne bo jak strzelam to nie mam jak sprawdzic jaki ping :confused: a czasem jak strzelam to sie po prostu nie da wogóle grac, ping skacze nawet jak siedze na VIewie czyli jak obserwuje jak inny gracz gra : ( raz na kilka dni dzieje sie tak ze moj ping nagle staje 54-55 wtedy mam zero lagów ale to trwa kilka kilkanascie minut …

Mimo wszystko daj mi log z tego programu:

 

po otwarciu programu wybierz file potem save, zapisz plik na pulpit i wrzuc mi go gdzieś na neta abym mógł pobrac i sprawdzic :slight_smile:

http://speedy.sh/dtJs4/AutoRuns.arn

Uruchom autorunsa i odznacz w :

-Adobe ARM

-SunJavaUpdateSched

HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

-DAEMON Tools Lite

 

Przejdz do zakładki SERVICES i odznacz wszystko OPRÓCZ :

-avgwd

 

Następnie restart kompa, jeśli to nic nie da, to mogłabyś sprawdzić jaka będzie sytuacja bez antywirusa AVG bo czasem to on może być problemem :slight_smile: Jeśli Te działania nic nie pomoga to problemem raczej jest tylko i wyłącznie dostawca albo sama gra a z tego co wiem nie posiada ona zaawansowanej konfiguracji tak aby ten ping poprawic :slight_smile:

zrobiłam to i nic…wylaczyłam później avg i cały czas to samo…

Przeinstaluj sobie jeszcze gre dla pewności i tyle, wiecej nic nie zrobimy po system jest zoptymalizowany i to nie twa wina :slight_smile:

OK zrobię to jutro, a powiedz mi jeszcze, jeśli bym miala wzywać servis z upc… o co mam im dupsko truć ? :smiley: wątpie by chcieli znów przyjechać no ale ja chce grac ;( wymienili modem i co… i nic, gdzie moze tkwić problem, jakieś złe kable czy cuś ? dziękuję za poświęcony czas

Płacisz za internet i jeśli coś jest nie tak po prostu ich męcz :slight_smile: ja jak miałem problemy z netem to dzien w dzien dzwoniłem i męczyłem dostawce :slight_smile: Przedstaw im sytuacje ze internet gubi pakiety, ping często skacze i niech naprawiają :wink: bo problemem może byc np. modem :slight_smile:

Może ktoś jeszcze ma pomysł co to moze być ? :frowning: modem został zmieniony 3 dni temu i dalej to samo… :expressionless: