Skaczący ping w Counter Strike 1.6

Cześć, nie wiedziałem w którym dziale napisać więc piszę w tym.

Mój problem polega na tym, że w grze CS 1.6 miewam “lagi” co jakieś 10-20 sekund które trwają z 3 sekundy i w tym czasie mam ping około 150 oraz nie da się grać ;/ Próbowałem configów, komend, przepustowość na 0, wyłączanie antywirusów i zapory ale to nic nie dało. Gram przez wi-fi, mam router Livebox i prędkość internetu do 10mb/s (czyli tak średnio to z 3mb/s mam). Do routera dzielą mnie tylko dwa małe pokoje więc nie wiem o co chodzi. Może mi ktoś pomóc? Z góry dzięki za odpowiedzi.

W cmd.exe wpisałem komendę “ping wp.pl -t” bo tak pisali na jednym z forum i widzicie na załączonych obrazkach że co jakiś czas ping skacze.

Oto linki do screenów z cmd:

http://prntscr.com/65keqn

http://prntscr.com/65kf6o

http://prntscr.com/65kffz

 

Z GÓRY DZIĘKI!

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Sprawdź czy ktoś z rodziny nie korzysta z komputera 

PING skacze bo masz słabej jakości łącze, żadne magiczne sztuczki, configi czy rytuały ci nie pomogą! Tym bardziej, że jak sam zauważyłeś jest to problem ogólny a nie tylko w przypadku gry. Jedyne co możesz zrobić, to męczć swojego dostawcę mailami i telefonami z reklamacjami.