Skaczaczący obraz pliku avi

(Mich Al) #1

Mam taki problem :

gdy odtwarzam niektóre pliki avi (np. trailer star wars3) obraz skacze. Wyglada to tak jakby była odtwarzana klatka w tył, dwie klatki do przodu, klatka w tył, dwie klatki do przodu itd.

Co robić??

pozdrawiam

(Musg) #2

jesli mozesz to sprawdz te pliki u znajomych.Moze sa uszkodzone.

(lazikar) #3

Jakie kodeki masz zainstalowane na Komputerze???

(Mich Al) #4

Xvid Video Codec 04102002-1 , mpeg2

oraz chyba wszystkie sciagniete przez live update programu All Player V2 test 16

(lazikar) #5

Czyli wychodzi na to że kodeków ci nie brakuje. Masz zapewne wszystkie potrzebne.

Zastanawiam sie czy te pliki jednak nie będą uszkodzone. :?

(adpawl) #6

...i to może być powodem :?

Doświadczenia z AllPlayerem dowiodły, że AutoUpdate niejednokrotnie może nieźle namieszać...

Nadmiar kodeków nie jest wskazany - tu zasada "im więcej, tym lepiej" nie obowiązuje!

Odinstaluj wszystkie kodeki, wyczyść rejestr i zainstaluj na nowo

podstawowe divx/xvid, ac3...

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=36

(Damian) #7

Pozostałości po kodekach usuń programem jv16 powertools ,a ponownie zainstaluj albo tak jak adpawl powiedział osobno,albo zbiorczo : ffdshow 20050216 , bądź K-Lite Codec Pack 2.40 Full

(Dzony) #8

Mialem IDENTYCZNIE po usunięciu przestażałego DivX a 2.1 zainstalowałem najnowszego i zainstalowałem jeszcze XviD Final Version i obraz jest cacy :smiley:

A proponuję Ci odtwarzacz SubEdit Player (SubEdita który ściągniesz kikając na to niebieskie SubEdit Player :smiley: zawiera również zestaw kodeków producenta) Powodzenia :wink: