Skaczaczący obraz pliku avi

Mam taki problem :

gdy odtwarzam niektóre pliki avi (np. trailer star wars3) obraz skacze. Wyglada to tak jakby była odtwarzana klatka w tył, dwie klatki do przodu, klatka w tył, dwie klatki do przodu itd.

Co robić??

pozdrawiam

jesli mozesz to sprawdz te pliki u znajomych.Moze sa uszkodzone.

Jakie kodeki masz zainstalowane na Komputerze???

Xvid Video Codec 04102002-1 , mpeg2

oraz chyba wszystkie sciagniete przez live update programu All Player V2 test 16

Czyli wychodzi na to że kodeków ci nie brakuje. Masz zapewne wszystkie potrzebne.

Zastanawiam sie czy te pliki jednak nie będą uszkodzone. :?

…i to może być powodem :?

Doświadczenia z AllPlayerem dowiodły, że AutoUpdate niejednokrotnie może nieźle namieszać…

Nadmiar kodeków nie jest wskazany - tu zasada “im więcej, tym lepiej” nie obowiązuje!

Odinstaluj wszystkie kodeki, wyczyść rejestr i zainstaluj na nowo

podstawowe divx/xvid, ac3…

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=36

Pozostałości po kodekach usuń programem jv16 powertools ,a ponownie zainstaluj albo tak jak adpawl powiedział osobno,albo zbiorczo : ffdshow 20050216 , bądź K-Lite Codec Pack 2.40 Full

Mialem IDENTYCZNIE po usunięciu przestażałego DivX a 2.1 zainstalowałem najnowszego i zainstalowałem jeszcze XviD Final Version i obraz jest cacy :smiley:

A proponuję Ci odtwarzacz SubEdit Player (SubEdita który ściągniesz kikając na to niebieskie SubEdit Player :smiley: zawiera również zestaw kodeków producenta) Powodzenia :wink: