Skąd brać zdjęcia do swoich prac?


(Lord218) #1

Kiedy bawię się w grafika lubię na swoich pracach umieszczać piękne panie takie jak ten aniołek: http://www.fashionising.com/pictures/p- ... 64727.html . Jednak nie zawsze jest gdzie znaleźć fajne zdjęcie z tą naszą "ulubioną". W google nie zawsze się znajdzie coś ciekawego a szukając po stronkach nawet gdy znajdzie się już piękne zdjęcie to jest ono w bardzo małej rozdzielczości. Może znacie jakieś dobre strony na których mógłbym znaleźć fajne zdjęcia tej pani? Wykluczając tylko flickr.com deviantart.com vvo.pl itp. Podawajcie też adresy witryn z których sami korzystacie.

Z góry dzięki śliczne i pozdro. :smiley:


(darek0107) #2

Zapraszasz pania do domu, rozbierasz i robisz zdjęcia


(Lord218) #3

Dobre, ale nie o to mi chodzi :smiley:

Ja proszę was ślicznie o to byście napisali skąd wy bierzecie fajne fotki o dużej rozdziałce. Nie koniecznie muszą być z paniami.


(grandpajanek) #4

http://mota.ru/en/

http://www.breathtaking-photos.com/

http://cognitivedistortion.com/

http://www.beautifulwallpapers.com/beach.html

http://www.socksoff.co.uk/walls06.html

Poza tym wchodzisz na google.com (nie pl),zaznaczasz Images,wpisujesz hasło "wallpaper girls" lub co Cię interesuje,otwierasz Show options i wybierasz Large.


(Phobos64) #5

Agencje reklamowe zwykle kupują zdjęcia ze stron takich jak istockphoto.com czy shutterstock.com w pakietach np 25 zdjęć dziennie przez miesiąc za 250$. Zwykłym użytkownikom muszą wystarczyć darmowe serwisy - największa wyszukiwarka jest na http://www.bluevertigo.com.ar/bluevertigo.htm