Skąd darmowe SMS na erę?


(boczi) #1

Szukam strony, która umożliwi mi darmowe wysyłanie SMS na sieć era. Była kiedyś taka strona, któa umozliwiała to - http://www.bramki.pl Jednak już na niej nie ma opcji darmowego wysyłania SMS na erę..


(Pb121) #2

I takiej nie znajdziesz...nigdzie nie ma bramek do wyslynaia sms-ow na ere!!...nie pamietam dokladnie dlaczego ale chyba era nie podpisala umowy...

Pozdro for all


(Spox5) #3

Jedyne co pozostaje to oficjalna, podstawowa i darmowa bramka Ery http://www.eraomnix.pl/sms (limit 10 sms na dobę)


(Dragonlnx) #4

z programu eSkiMoS R2 a ściagnac go mozna z Tąd


(Vojtz) #5

Chodziło Ci prawdopodobnie o to :

http://bramka-sms.gazeta.sky.pl/bramka_sms.htm

lub:

http://www.fastlogo.pl/


(Damian) #6

Wystarczy wejść tylko na ten link: http://www.eraomnix.pl/sms/pages/register/login.jsp i tam wpisz swój mail na który przyjdzie ci hasło.


(M@rcinus) #7

Jeśli znasz kogaś kto ma telefon w sieci PLUS GSM to zaloguj sie na jego numer. Kosz tego wszystkiego to tylko 1 sms-ik a mozna słać sms-ki do wszystkich operatoorow (polskich) za free. Limit dzienny 60


(Jr14) #8

Ja się zalogowałem i nie mogę wysyłać, chociaż zmieniałem numer. Tylko straciłem kase za SMS. - Miało być 100 smsów, a nie ma nic.


(M@rcinus) #9

Popatrzcie sobie na stronce http://www.miastoplusa.pl . Można sie zalogować i słać sms-ki, tylko trzeba mieś karte w PLUSIE tak jak juz wspomniałem.


(Jr14) #10

Zalogowałem się. Działa do wszystkich sieci, które są obecnie!!


(M@rcinus) #11

Ja na tym mieście plusa śmigam od dawna i wydaje mnie sie że nia ma fajniejszej brameczki. Moge się mylić. Jeśli ktoś zna to prosze o namiar.


(Damian) #12

Link który podałem był do bezpłatnego logowania na adres e-mail. Ja z niego korzystam i jest wszystko OK. Limit sms to 10 sms na dobę