Skąd do GTA SA wziąc plik data2.cab? (Płyta porysowana)

Witam!

Mam oryginalną grę GTA SA i niestety dziś próbując ją zainstalowac tą grę, pokazuje się błąd CRC. Płyta jest porysowana. Programy do odzyskiwania sobie z tym plikiem nie radzą. Skąd ściągnąc plik taki z GTA SA?

płyta\data2.cab

Jakbyście nie wiedzieli to mam pytanie:

Kolega ma również zainstalowane GTA SA w Program Files. Czy on będzie miec ten plik na swoim dysku. Wtedy bym go od niego wziął i podmienił.

Raczej nie, tylko na płycie…

Pytam się tych, którzy wiedzą, anie mają wątpliwości.

Do fanów GTA SA:

Wejdźcie do katalogu gdzie macie zainstalowane San Andreas (najczęściej Program Files i spróbujcie wyszukac plik data2.cab Napiszcie czy jest on czy nie ma.

kolega dobrze mówi

Piracik… ehhh Odopowiadając na Twoje pytanie: nie ma takiego pliku w folderze z grą.

Jaki pirat?? Szukam po prostu sposobu, aby jakoś zainstalowac grę z porysowanej płyty. Sprawdzam właśnie czy inne pliki na tej płycie mam sprawne. Programy do odzyskiwania danych z bad sectorów sobie nie radzą.

Angelo_7 , łatowo się pisze “piracik” ale przy odrobinie wysiłku http://peb.pl/gry-komputerowe/76186-gra … oblem.html już byś tego nie pisał

fastman92 , ja raczej nie pomoge bo tej gry nie posiadam , ale gdyby nawet ktoś miał to ze względu na rozmiar pliku różowo to nie wygląda

Tego pliku u nikogo nie będzie na dysku. Jest TYLKO na płytach. Ewentualnie (musiałbyś mieć wielkie szczęście) możesz go znaleźć u kogoś w TEMPie. Mała podpowiedź: jedynego możliwego rozwiązania nie znajdziesz na tym forum xD

Ok. Temat do zamknięcia.

plik jest tylko na płytce 1,5GB

Wiem o tym. Prawdopodobnie niestety w tym pliku jest prawie cała gra. Skopiowac/odczytac go się nie da bo jest znany błąd CRC.

kup nową ok.30zł lub używaną :stuck_out_tongue:

siema mam problem z grą gta san andrea gdy instaluje wyskakuje mi że data jest zepsuta data 2 i niewiem co zrobic ? pomuści gra jest porysowana jak hu…

Na pewno już nic nie zrobisz. Płyta jest już do niczego, więc musisz nową sobie załatwić nową sprawną.

spróbój zrobić plik z obrazem płyty na dysku programem alcohol 120% zaznaczając opcje

“pomijanie błędów odczytu”

i jeżeli masz to “szybkie pomijanie błędnych sektorów”

mi to nie raz pomogło :slight_smile:

Albo jeśli płyta nie jest jakoś strasznie porysana to Nero Rescue Agent.

Jeżeli obraz to polecam DaemonTools.