Skąd dowiedziałeś się o forum?

Tak jak w temacie.

Ja dowiedziałem się o istnieniu tego bardzo ciekawego forum z GOOGLE.PL :slight_smile:

A Wy ? Posty mile widziane :slight_smile:

Kiedyś z nudów łaziłem po necie i znalazłem za pomocą google

(i dzięki niemu zainstalowałem anty wira avast )

stare dobre czasy…

Ja tam dowiedziałem się o forum ze strony www.dobreprogramy.pl :stuck_out_tongue: o stronie dowiedziałem się w szkole jak pan o infy nas zachęcał do odwiedzin, wszedłem 2-3 razy i tak już wchodzę od kilku lat :slight_smile: (tylko konto na forum zakładałem w tym roku)

Ja tak samo dowiedziałem się o forum ze strony www.dobreprogramy.pl.

A skąd dowiedziałem się o dp, to już nie pamiętam. Pewnie z Google szukając jakiegoś programu. Wydaje mi się, że wtedy jeszcze był poprzedni (pomarańczowy) layout. Ale było to tak dawno, że po prostu nie pamiętam. Po jakimś czasie (data widoczna obok posta) zarejestrowałem się na forum.

Ja też dowiedziałem się ze strony http://www.dobreprogramy.pl.

A o DobrychProgramach dowiedziałem się jeszcze wtedy, gdy nie miałem internetu. A było to tak, że znajomemu (wtedy koledze, ale to […] jest) naprawiałem coś w Windowsie i on akurat znał tą stronę. I na koniec taka mała ciekawostka. Forum dp jest pierwszą stroną, na której się zarejestrowałem.

Niemożliwe. Musiałeś mieć wcześniej maila.

Reklama o Vortalu z pewnej gazety o tematyce komputerowej. :wink:

Póżniej zajrzałem na forum i tak tutaj się znalazłem.

To moje pierwsze (i nie ostatnie) konto na stronie internetowej.

:razz:

Pewnie PC Format :slight_smile:

Tak. :stuck_out_tongue:

Ale maila nie koniecznie ja zakładałem.

Dowiedziałem się dzięki wortalowi.

Na początku byłem zaangażowany w to, co się dzieje na forum, później moje zainteresowania poszły w trochę innym kierunku i teraz znowu jestem trochę tu.

Ja o vortalu dowiedziałem się od wuja :wink: Zaglądałem dość często na forum i w końcu się zarejestrowałem :wink:

Za miesiąc i 4 dni miną 3 lata :smiley:

To jest druga strona na jakiej się zarejestrowałem (pierwszy był mail na Onecie :wink:)

Przez dość długi czas tu nie zaglądałem, ale teraz wróciłem :smiley: (podobnie jak rlk120 ;))

o vortalu z google szukając programu , z ciekawości zajrzałem na forum i założyłem konto

Jak ma neostrade, to możliwe, że maila miał już “gratis”

od kolegi :slight_smile:

Dobreprogramy odwiedzam od 2003 roku.Znalazłem wpisując w google “programy”. Szukałem jakiejś ciekawej stronki z programami, bo strona KŚ trochę mnie wkurzała. Te limity na pobieranie. Potem był chip.pl. Też te limity pobierania. No i w końcu znalałem stronkę, którą odwiedzam prawie codziennie. Wg mnie najlepiej poukładany vortal z programami. Konto na forum mam od 2006.

Ja również poszukiwałem jakiegoś programu darmowego i znalazłem go na tej stronie. Zobaczyłem na głównej ciekawe newsy i już tak zostałem:) Najbardziej podobają mi się wykłady :slight_smile:

w 2004 zaglądałem, ale nie pamiętam dlaczego i później w 2006 jako betatester visty :slight_smile: zauważyłem, że dużo jest o niej newsów

ja takze trafilem tutaj także jak poprzednicy - szukałem w googlach odpowiedniego forum, zauważyłem link weszłem na nie i tak mi się tu spodobało że nie zamieniłbym tego forum na żadne inne :wink:

Ściągałem ze strony różne rzeczy, i z ciekawości wszedłem na forum :wink: .