Skąd mogę pobrac sterowniki do GF 9500 gt

(Marcin650) #1

witam skad moge sciagnąć najnowsze sterowniki do GF 9500 ??

(Yamaha503) #2

www.nvidia.pl

(Seba86mu) #3

Zainstaluj ForceWare 178.13.

Przed instalacją powyższego sterownika, odinstaluj najpierw poprzedni (jeżeli instalowałeś wcześniej):

(Start -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> NVIDIA DISPLAY DRIVERS /usuń/).

Po instalacji powyższego sterownika i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj koniecznie najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

(Marcin650) #4

a to co podałes to jest sterownik to force ware ?? i mam jeszcze taki problem iż w windowsie klawiatura mi dziala a jak np wejdę do biosu to już nie działa czym to moze być spowodowane ??

(Seba86mu) #5

Tak, ForceWare to sterowniki do kart graficznych na chipsecie NVIDII.

(Marcin650) #6

ok a z tym moim 2 problemem nie umiesz sobie kolego poradzić nie wiesz czemu tak jakby klawiatura była nieaktywna bo jak chce nacisnąć jakiś przycisk żeby komputer botowal z płyty to jak klikne to nic sie nie dzieje

(Seba86mu) #7

Zapewne posiadasz klawiaturę USB ?

Musiałbyś podłączyć klawiaturę PS2 i w BIOS-ie odnaleźć pozycję:

USB Keyboard Support i zmienić ustawienie na ENABLED (włączone).

Przed wyjściem z BIOS-u zapisz zmianę ustawień (Save & Exit Setup -> F10).

(Marcin650) #8

jak to pomoże to jesteś wielki

(Marcin650) #9

dzięki ci wielkie kolego :slight_smile:

(Marcin650) #10

a wracając do tego strownika jak mam zainstalowane do zintegrowanej grafiki i jak zainst[\*]luje do tej GF to on sam przełączy na tą GF ??

(Seba86mu) #11

A tą kartę GeForce 9500GT masz już podłączoną ?

Jeżeli nie, to odinstaluj najpierw sterowniki zintegrowanej karty, podłącz GF 9500GT i zainstaluj do niej sterowniki.

W momencie podłączenia karty GF 9500GT zintegrowana karta powinna wyłączyć się automatycznie w BIOS-ie.

(Longhorn2009) #12

Zależy jeszcze od tego gdzie masz podłączony monitor, do której karty graficznej.

(Marcin650) #13

mam podłączoną karte graficzną a monitor nie wiem do jakij mam podłączony

(Marcin650) #14

mam tylko 1 wejscie na karte graficzna