Skąd pobiorę Sterowniki do mojej zintegrowanej Karty Graficznej?

Witam. Ostatnimi czasy uszkodziła się moja grafa ati radeon hd 5770 więc pozostaje mi jechać na mojej integrze. Skąd mogę wziąć sterowniki do niej? w menedżerze urządzeń Integra nazywa się:Intel® G33/G31 Express Chipset Family (Microsoft Corporation - WDDM 1.0) ale na przykład w cs 1.6 jak chcę ustawić grafikę na OpenGL to cs wywala mnie do pulpitu z informacją: The specifed video mode is not suppotred. 

Spróbuj sterownika od Visty, ale jak znam życie - system ci powie, że ten który masz jest nowszy lub nie ma podpisu cyfrowego dla twojego systemu.

https://downloadcenter.intel.com/product/81518/Graphics-Drivers-for-Intel-G35-Express-Chipset

Co do samego CS - to coś mi mówi że sterownik nic nie pomoże, bo obsługa OpenGL w G33 kończy się na wersji 1.4, a CS wymaga minimum 1.6 a i to czasem z problemami.

pobrałem ten u samej góry i wyskakuje że mam nowszy. czyli mówisz że nie da rady pograć na opengl w cs 1.6?

Moim zdaniem - nie. Ale - ja nigdy nie grałem w CS, a już widziałem zdesperowanych ludzi którzy nie takie rzeczy robili … inna sprawa, czy skórka jest warta wyprawki.

Podaj nazwę płyty głównej.

Moja płyta główna:Gigabyte Ga-g31m-s2l

http://download1.gigabyte.ru/driver/motherboard_driver_vga_intel_bearlake_w7_64.exe

Spróbuj te zainstalować.

Z tego co mi wiadomo sterowniki starych kart graficznych zintegrowanych były okrojone do Windows 10.

Aby zainstalować sterowniki z Windows 7 będziesz się musiał pewnie posilić tym poradnikiem: http://www.neowin.net/news/how-to-install-legacy-intel-hd-graphics-drivers-on-windows-8

Działa, bo mój laptop ma ten problem na Windows 10.

Pobrałem je i nadal woła mi że mam nowsze. Stery pobrałem przez aktualizację Sterowników w menedżerze urządzeń. moja wersja sterowników to 8.15.10.2697