Skąd pobiorę Windows 8?

Serwus,

następujący problem,

znajomy podrzucił mi netbooka Lenovo Flex 10,

okazało że się system jest uszkodzony i ma też uszkodzą partycję recovery,

udało mi się odczytać z katologu windowskiego klucz licencyjny Windows,

po konsultacji z infolinią MS wiem że to Windows 8.1 OEM z usługą BING,

zapomniałem wspomnieć że laptop został kupiony w UK.

 

Mam płytkę z Windowsem 8.1 z usługą BING w wersji Pl,

jednak podczas instalacji odrzuca mi klucz, rozumie że to wersja single language i inna niż UK nie będzie pasowała ?

 

Dzięki za rozwianie problemu,

niestety tej wersji nigdzie w internecie nie mogę znaleźć :frowning:

 

Pobierz sobie Windows Bing

 

Nie przypominam sobie, aby Microsoft udostępniał swoje oprogramowanie na tego typu stronach dlatego link usunąłem.
 

Legalnie .

http://windows.microsoft.com/en-US/windows-8/upgrade-product-key-only

 

Klik, tu masz poradę jak to zrobić :slight_smile:

http://www.dobreprogramy.pl/Windows-Installation-Media-Creation-Tool,Program,Windows,59079.html

Dzięki wszystkim na żywe zainteresowanie tematem,

Pangrys dzięki Twojej wskazówce udało się pośrednio natrafić na dobry trop i rozwiązać problem. System zainstalowany i aktywowany.

 

highman, proszę o weryfikowanie swoich podpowiedzi, narzędzie MCT od MS nie pozwala na pobranie systemu w usłudze BING. Niemniej dzięki za chęci.

 

Pozdrawiam !

[ciach]

Nie przypominam sobie, aby Microsoft udostępniał swoje oprogramowanie na tego typu stronach dlatego link usunąłem.

@video 

A co mi daje Twój link :slight_smile: ?

Kolejny link do ISO?

 

A wiesz, że pytałem o wersję z usługą BING :slight_smile: ?

Tak napisałeś że odrzuca Ci klucz. Podałem sposób na sprawdzenie czy tak będzie z wszystkimi wersjami. A czy zadziała… Sam Microsoft Ci na to nie odpowiedział…

 

EDIT

Zresztą jak Ci nie pasuje to nie używaj i po problemie. Porady na forum są gratis, ale obowiązuje choć odrobina wdzięczności za poświęcony czas.

@Video przeczytaj chcąc udzielać dobrych rad musisz najpierw być pewien ich skuteczności, dzięki za dobre chęci ja stawiam na skuteczność i rzetelność przekazanych informacji, bo próbować to każdy może …  widocznie nie wiesz czym jest Windows 8.1 BING, toteż nie znacz warunków jego użytkowania i możliwości instalacji. A gdybyś czytał uważniej to z 5 postu wynika że temat jest zamknięty.