Skąd pobrać cracka Corel Draw lub jak użyć drugi raz wersję próbną?

Skończyła mi się wersja próbna, a jest mi potrzebny corel.

Kupić licencję!

Skorzystać z zamiennika.

Możesz ściągnąć legalnie archiwalny CorelDraw w wersji 1.10 z 1989 roku z WinworldPC
Tylko musisz wgrać MS-DOS oraz Windows 2.0 na maszynie wirtualnej :slight_smile:

Ewentualnie wejdź w https://inkscape.org/ - darmowy program typu CorelDraw. Pracowałem z CorelDraw jakieś 7 lat i wg mnie Inkscape pewne rzeczy ma lepiej zorganizowane. Pewne niestety gorzej jak choćby prędkość działania przy bardzo złożonych wypełnieniach, efektach itp. Obecnie juz wcale nie używam CorelDraw . Jak potrzebuję wektory to robię je w Inkscape, ale fakt że teraz mam takich zadań niewielką ilość.

Możesz sobie kupić używaną wersję pudełkową w starszej wersji:

Nie na tym forum.

https://forum.dobreprogramy.pl/faq

A niech ściąga sobie ‘cracka’, bo chyba nie boli Was kasa Corel Corporation ?

A X4 to działał na w10 a teraz aby odpalić trzeba się sporo natrudzić. Tak właśnie robi ta firma, nowa wersja i szybkie ubicie poprzedniej, bo ma się sprzedawać.

Po prostu na tym forum nie pomagamy w piractwie. Jednak, wcale nie musi crackować. Może wersję demo instalować na wirtualce.

No rozumiał bym gdybyś był jakimś cieciem tu od pilnowania (bez obrazy).
Ale to udziela się wielu osobom na różnych forach.

A tymczasem duzi maja to wywalone czy im jakiś procencik na crackach jedzie, to nabija popularność programu. A nie z handelku dla maluczkich żyją.

A tym czasem to nawet na Steam pojawia się:

A wykupili od razor1911 licencję na ich kod ? :stuck_out_tongue:

W zasadzie to nawet by mnie nie bolało, jakby ci wbił w nocy na chatę z łomem i wyniósł komputer i telewizor.

Tutaj raczej chodzi o to, że nie widzimy powodu aby pomagać kraść.

Mam takie samo zdanie.
A i tez nie namawiam.
Ale on dobrze wie, że jest Inkscape, że można kombinować z wersją próbną, czy nawet pomniejsze alternatywy.
To kolejna osoba waląca głupa, tak jak ci co się chwalą posiadaniem Office czy Win w wersji Enterprise.