Skąd pobrać obraz instalacyjny ISO Windows 10

Jak w temacie - skąd pobrać oficjalny obraz instalacyjny ISO Windows 10? W razie poważnej awarii systemu lub mojego widzimisię chciałbym móc zainstalować na czysto, od nowa Windows 10. U siebie mam tylko DVD z Windows 8 i 8.1 oraz klucz do 8.

Z serwera Microsoftu.

Ręce opadają…

Ale wyszedłem na idiotę :smiley: Usprawiedliwię się tym, że kiedyś pobranie oficjalnej instalki nie było zbyt łatwe i na próżno było szukać jej na stronie MS i wypluwało jedynie wyniki z Chomika itp., dlatego teraz poleciałem od razu na forum w celu konkretnego naprowadzenia na pewny obraz ISO.

Mimo to dziękuję za pomoc, choć lekko kąśliwą.

W wypomnieniu, że nie użyłeś najpierw wyszukiwarki nie ma nic kąśliwego, a systemy które są wyłacznie na chomiku to najprędzej 95-Vista. Mimo, że zarejestrowany jesteś w 20014, to już posiadanie Win 8 sugeruje, że nawet nie sprawdziłeś, a lenistwo i wyręczanie się forum sam sobie już oceń.

Na moje to na nicka długo jeszcze nie zasłużysz.

Lenistwo i wyręczanie się forum? O wiele szybciej bym sam znalazł rozwiązanie wpisując frazę podaną przez Cedara niż zakładając tu nowy temat i czekając na odpowiedź. :smiley: Zwyczajnie tę metodę wykluczyłem z możliwych rozwiązań na podstawie empirycznych doświadczeń. A co do nicka - to raczej parodia, niż coś poważnego.

Zresztą, zawaliłem sprawę, o czym tu gadać? Niech moderacja usunie ten temat i spali w czeluściach kosza.