Skąd pobrać obraz ISO systemu Windows 7 oraz Vista?

Witam Mam Mały problemik otóż 4 marca zainstalowałem Windows 8.1 Pobrany z Serverów microsoftu.

Klucz Oryginalny.

Mam Klucz do Windows 7 Home Premium 64Bit Taki co do laptopów dają W przypadku moim jest to laptop Acer Aspire 5750g ma 3 lata.

Mam Jeszcze Klucz do Visty Ultimate 64Bit

Ma możę ktoś linka do Polskich Systemów Czyli Windows Vista Ultimate 64bit i Windows 7 Home Premium 64Bit

Chcę go bo Gdyby 8 się wykrzaczył Wrócę do starszych systemów mam jeszcze pudełkowego XP’ka ale to już przeszłość

Proszę o szybką odpowiedz

Z Poważaniem Hubert Płocinczak

 

Dlatego też proszę zapoznać się z tym tematem: Poradnik zakładania i edycji tematu

A następnie korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

 

ps. na marginesie podpowiem, że tytuł tematu może brzmieć np. tak: “Skąd pobrać obraz ISO systemu Windows 7 oraz Vista”.

Już Poprawiłem

Siódemkę zdaje się, że ściągniesz stąd: http://www.microsoft.com/en-us/software-recovery Visty, w żadnym oficjalnym kanale poza DreamSpark to nie znajdziesz raczej.

No własnie i tu mam problem Ten Link sprawdzałem nie przyjeło mojej naklejki Mimo to dzięki za odpowiedz

Sciągnij z jakiegoś pirackiego serwisu i sprawdź sumy kontrolne, unikaj obrazów ze zintegrowanymi aktualizacjami. Jak dobrze poszukasz to znajdziesz niektnięte obrazy Windows. Przecież to nie ma znaczenia skąd pobierzesz obraz iso, ważne, żeby był niemodyfikowany. Do sum kontrolnych możesz użyć programu hashtab - instalujesz i pozniej jak klikasz właściwości obrazu iso to masz zakładkę hashtaba.

Z torrentów ? Nigdy Mam złe doświadczenie Za spiraconego WatchDogsa Wjechali mi na chate po 3 dniach :frowning: Czyli ma się rozumieć nie odzyskam 7?

Na winclub znajdziesz oryginalne, niemodyfikowane obrazy.

 

Do Acera otrzymasz za darmo po wypełnieniu wniosku o płytki recovery. Dzwoń, podaj s/n laptopa to na mail przyśla druczek. Wysyłają za darmo.

Laptop 3 lata ma jest na skraju wytrzymałości Pisalem do nich i uj

Dzięki :slight_smile: jesteś bogiem moim zbawicielem :slight_smile:

OK. Masz.

 

Tak na przyszłość albo dla innych potrzebujących.

Nie pisz tylko dzwoń. Bo pisanie oni olewają a w dodatku jak napiszesz z konta gmail to ich filtr na 90% wywali do spamu.

Nie ma znaczenia, że 3 letni bo ja w styczniu 2015 dostałem od nich do laptopa kupionego w 2009r.

 

> Biuro Obsługi Klienta Acer

> Tel: 801 080650 / 22 471 07 77

> Fax: (22) 201 08 97

> email: serwis_pl@acer-euro.com

> http://www.acer.pl

Na pytanie czemu nie zrobiono recovery po zakupie wystarczy odpowiedziec, że było zrobione ale płytki poleżały i szlak je trafił :wink:

 

Nie bardzo rozumiem dlaczego ten temat w tym dziale został założony.

Tak Spoko na nim był windows 7 fabryczny co nie ale mi się kafelków zachciało ;D i 8 zainstalowałem Recovery się nie uruchamia kiedyś klikałem f8 i ok a teraz Piszczy jak nacisnę

Dzięki za porade

inaczej nie umiem

a tak ogólnie mają mnie w dupie nie odbierają przez 30 minut (wczoraj Próbowałem) na skrzynke 3 dni nie odpisują nie wiem już

Cześć,

Nie każdy pracuje w sobotę, zadzwoń w dzień roboczy.

Bo ciężko przeczytać:

http://www.acer.pl/ac/pl/PL/content/service-contact

 

Jak byk zielonym kolorkiem napisane