Skąd pobrać OpenGL?

Siema, chciałem “pobawić” się w Ps opcją 3D, ale nie mogę bo nie mam tej biblioteki czy co to jest :smiley:

Zaktualizowałem stery, ale dalej tego niema, są jeszcze beta stery ale to chyba nie opłacalne.

Na razie mam te http://www.nvidia.pl/object/win7-winvista-32bit-301.42-whql-driver-pl.html

Da się jakoś osobno to wgrać, bez wielkich kombinacji.

Jeśli da się to pobrać ze strony opengl to gdzie bo ja tam tego znaleźć nie mogę.

Win 7, 32 bit, GeForce 6150SE nForce 430

GeForce 6150SE jest za słaby do Ps. Karty graficzne pod PCI-E są tanie, za ~150 zł kupisz dobrą kartę.

toonii ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

@Jaro070

no trochę kijowa ta karta, szczerze to mi nawet nowy komputer by się przydał, ale mam inne wydatki

nie da się tego jakoś osobno doinstalować, bo mi 16 dni próbnej wersji zostało do końca a chciałbym to przetestować

Obsługa OpenGL jest wbudowana w procesor graficzny ,żeby “działało” potrzeba instrukcji a tych dostarczają sterowniki ,w Twojej karcie obsługa skończyła się na wersji 1.5 ,wszystko powyżej nie będzie funkcjonować.