Skąd pobrać oryginalny obraz systemu?

Witam.

Mam licencję na Vistę Home Premium a szykuje mi się reinstalacja systemu. Niestety płyta, którą mam to pierwsza wersja Visty bez ani jednego service packa z 2007 roku. Nadrabianie zaległości w aktualizacjach zajęło by mi wieki…

Czy jest jakieś miejsce w sieci, z którego mógłbym pobrać oryginalny/niemodyfikowany obraz Visty razem z oboma service packami? Bo rozumiem, że aktywacja takiego systemu na moim kluczu dalej będzie legalna?

Znacie jakieś dobre źródła z obrazami systemów? Bo na stronach MS próżno takowych szukać.

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc.

Pozdrawiam.

Posiadając oryginalną płytę możesz samemu legalnie stworzyć sobię płytę Visty ze zintergrowanymi Service Packami. Wykorzystaj do tego np. to narzędzie http://www.dobreprogramy.pl/vLite,Program,Windows,12353.html

vLite zintegruje jeden service pack, ale obu chyba nie da rady.

Na tym forum nikt nie poda Ci na otwartym kanale linka. MS Nie udostępnia oficjalnie obrazów systemów w PL.

Z góry zapowiadam, jakikolwiek link skończy się usunięciem tematu z forum.

M$ nie udostępnia, ale nie zabrania używania obrazu z innego źródła, jeśli obraz jest niemodyfikowany i jest w wersji, na którą posiada się licencję.

Więc nie rozumiem w czym jest problem?

Oczywiście jak poszukasz to znajdziesz w sici obraz,ale jako punkt wyjścia doradzałbym użycie własnej płytki (chyba że masz uwaloną to już gorzej) ,nigdy nie wiadomo co możemy pobrać czyli-czy obraz poprawny i czy nie ma w nim nie oczekiwanych dodatków.Użycie własnej płytki wcale może nie wymagać tak dużo czasu w porównaniu do ściagania bo w przypadku ściągnięcia “wytrzepanie” antywirusem jak najbardziej wskazane.Ponad tworząć obraz sam masz możliwośc ustawienia instalacji nienadzorowanej z predefinowanymi ustawieniami i programami.

Czy vlite czy nlite nie pamiętam ale na pewno czymś się da bo u siebie jakoś dogrywałem i w zasadzie to nie jest potrzebny żaden program do integracji SP są narzędzia od MS bo kiedyś też tą metodą to robiłem,