Skąd pobrać WoT na Win 7 64bit

Jak w tytule, chciałbym się dowiedzieć skąd pobrać grę World of Tanks na Windowsa 7 64bit. Mam laptopa właśnie z takim systemem i nigdy nie udało mi się zainstalować WoT’a ponieważ wyskakiwał mi jakiś błąd, słyszałem, że trzeba pobrać wersję na win7 64bit, bo na stronie producenta takowej nie ma. Tak więc jak by ktoś wiedział i powiedział gdzie znajduje się dana instalka, z góry dzięki.

Napisz jaki konkretny komunikat o błędzie dostawałeś? Ściągałeś grę przez launcher lub może z innego źródła?

WoT działa bez problemów na Windows 7 x64. Możliwe że brakować może ci jakiegoś składnika DirectX.

Nie ma specjalnej wersji WoT’a pod system 64bitowy. Normalna wersja śmiga dobrze, najwidoczniej problem jest po twojej stronie.

Jaki błąd ci wyskakiwał? Podczas instalacji tak? Może źle ci się gra pobrała? Jaki masz config tego laptopa?

Nie ma innej wersji niż ta na stronie http://worldoftanks.eu/

Ok. Wrzucę komunikat który wyskakuje po pewnym czasie przy pobieraniu.

ekhm, zapomniałeś o wersji NA i RU :stuck_out_tongue:

http://worldoftanks.eu/pl/update

Pobierałeś grę przez http? Jak tak, to wybierz pobieranie przez torrent, i jako ścieżkę wskaż tam gdzie masz ten plik WoT_0.8.2_eu_install.zip - klient torrent powinien sprawdzić spójność danych i ew. pobrać brakujące części (w przypadku, gdy np przerwało ci pobieranie pliku przy http). Tylko weź pod uwagę, że np przy pobieraniu przez flashgeta, dodaje on do niedokończonego pliku .jc (czyli WoT_0.8.2_eu_install.zip.jc), w takim przypadku trzeba zmienić na WoT_0.8.2_eu_install.zip aby klient torrent “zobaczył” ten plik".

Drugi problem może tkwić w starej wersji programu do rozpakowywania (winrar/winzip/etc), szczególnie jak np korzystasz z wbudowanego w windowsa rozpakowywania plików zip. Zatem sprawdź, czy twój soft do rozpakowywania jest aktualny.

Oto ss.

Po uruchomieniu gry i wciśnięciu “Zagraj” pojawia się to, plus okienko systemowe z opcją “zamknij program”, że nie odpowiada. Nie wiem czemu screen tego nie wychwycił…

Da się coś z tym zrobić?

beznazwyxnz.jpg