Skąd ściągnąć Windows 7 trial

(Langrzyk) #1

Z jakiej strony ściągnąć windows 7 w wersji trial?

(Kecarg14) #2

http://www.dobreprogramy.pl/Windows-7,System,Windows,13615.html

Pozdrawiam!

PS Trial to nie beta!

(Hitm3n) #3

To w końcu trial czy beta?

Bety nie można. Trial Enterprise (90 dni)

(Langrzyk) #4

poprawka,trial.Dzięki.

-- Dodane 04.01.2010 (Pn) 21:59 --

Wszedłem na stronę microsoftu.Trzeba się tam rejestować?

(Filolupus) #5

Tak. Chyba, że już masz MSN Hotmail, MSN Messenger albo konto Passport. Używasz wtedy jako loginu (Windows Live ID).

(Langrzyk) #6

Dobra.Zarejestrowałem się.Na następnej stronie podałem tam informacje,potwierdziłem je.Ale co dalej?

(Hitm3n) #7

Na dole strony, którą podałem, jest odnośnik do ściągnięcia. Z lewej dla 32-bitowego systemu, z prawej dla 64-bitowego.

(Langrzyk) #8

Na następnej stronie trzeba było podać aktualnie używany OS itp.Kliknąłem continue.A co na następnej?Cytat pierwszego zdania ze strony: Thank you for your interest in Windows 7! The evaluation version you are attempting to download is for IT Professionals only.

(Semtex) #9

Tam jest taka mała ankieta, musisz w niej zaznaczyć kilka odpowiedzi, pytają również o Twój zawód jest tam chyba nawet odpowiedź "IT Worker", zaznacz wszystko co trzeba i pójdzie jak po maśle, nie wiem jak teraz to wygląda ale kiedyś były problemy z pobieraniem spod innej przeglądarki niż IE.

(Langrzyk) #10

Z linuxa da radę?Gdyż ja mam tylko linuxa.

(mati75) #11

Da radę.

(Langrzyk) #12

Po wypełnieniu tej ankiety pojawiła się jakaś inna strona,po chwili zniknęła i pojawiła się jeszcze jakaś.O co tam chodzi?

(Hitm3n) #13

Człowieku. Rozumiem, że można nie umieć dobrze angielskiego. Ale chociaż w translator byś wrzucił... Nie oczekuj, że wszyscy będą skakać wokół Ciebie.