Skąd ściągnąć Windows 7 trial

Z jakiej strony ściągnąć windows 7 w wersji trial?

http://www.dobreprogramy.pl/Windows-7,System,Windows,13615.html

Pozdrawiam!

PS Trial to nie beta!

To w końcu trial czy beta?

Bety nie można. Trial Enterprise (90 dni)

poprawka,trial.Dzięki.

Dodane 04.01.2010 (Pn) 21:59

Wszedłem na stronę microsoftu.Trzeba się tam rejestować?

Tak. Chyba, że już masz MSN Hotmail, MSN Messenger albo konto Passport. Używasz wtedy jako loginu (Windows Live ID).

Dobra.Zarejestrowałem się.Na następnej stronie podałem tam informacje,potwierdziłem je.Ale co dalej?

Na dole strony, którą podałem, jest odnośnik do ściągnięcia. Z lewej dla 32-bitowego systemu, z prawej dla 64-bitowego.

Na następnej stronie trzeba było podać aktualnie używany OS itp.Kliknąłem continue.A co na następnej?Cytat pierwszego zdania ze strony: Thank you for your interest in Windows 7! The evaluation version you are attempting to download is for IT Professionals only.

Tam jest taka mała ankieta, musisz w niej zaznaczyć kilka odpowiedzi, pytają również o Twój zawód jest tam chyba nawet odpowiedź “IT Worker”, zaznacz wszystko co trzeba i pójdzie jak po maśle, nie wiem jak teraz to wygląda ale kiedyś były problemy z pobieraniem spod innej przeglądarki niż IE.

Z linuxa da radę?Gdyż ja mam tylko linuxa.

Da radę.

Po wypełnieniu tej ankiety pojawiła się jakaś inna strona,po chwili zniknęła i pojawiła się jeszcze jakaś.O co tam chodzi?

Człowieku. Rozumiem, że można nie umieć dobrze angielskiego. Ale chociaż w translator byś wrzucił… Nie oczekuj, że wszyscy będą skakać wokół Ciebie.