Skąd to doinstalować?

Mam jakies znaki zapytania.

  1. ? - inne urządzenia (i w tym) :

? - kontroler Uniwersalnej magistrali szeregowej (USB)

Tylko może coś dokładniej, gdzie to się pojawiło?

W dodaj/usun programy czy … ? Napisz dokładniej :wink:

Zainstaluj sterowniki do USB z płyty instalacyjnej dołączonej do twojej płyty głuwnej

Tylko problem w tym,że jak wkładam CD od płyty głównej to nic nie znajduje na niej !

Problem jest widoczny w menedżer urządzen … Jest tam Inne urzadzenia … i kontroler…

Pisz jaśniej.

Wyjmij wtyczki USB z portów kompa za wyjątkiem myszy i klawiatury jak masz.

Menadżer urządzeń i odinstaluj wszystko co kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej - ma być pusto,restart kompa i system ponownie zainstaluje stery do USB - sprawdź menadzer.

Jeśli nie, stery do USB 2.0 masz na płycie CD do płyty głównej lub producent płyty i pobierz stery do twojego modelu płyty i systemu XP i zainstaluj i sprawdź menadżer czy wszystko gra.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=55308

Odinstalowałam wszystko Kont.magi.szer. Było pusto zrobiłam restart. System sam zainst. stery tak jak pisałeś. Ale pomimo tego Znak zapytania i jeden skaladnie został nadal nie załadowany na Cd nic nie znajduje :frowning:

A jaki masz XP sam z SP1 z SP2.

Jakie masz USB 1.1 czy 2.0 - sprawdź w książce do płyty głównej - specyfikacja.

Czy teraz USB pracuje poprawnie,mimo tego wpisu.

mam Xp chyba sam bo nić do niego nie doinstalowywałam.

Usb mam 2.0

Usb działa poprawnie tylko tego irda mi nie wykrywa… no i pomimo,ze dziłam w menazedze jest ten znak (zółty) zapytania

Czyli tak ma być,ten wpis który istnieje w menadżeże o USB tyczy się 2.0,dokąd nie zainstalujesz przynajmniej SP1 nie uruchomisz USB2.0 (tylko niektóre płyty pozwalały to zrobić).

Czyli zostaje tak pracować lub zainstalować system od razu XP z SP2.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=25048

a co z tym irdem…? czemu mi nie wykrywa … ?

Wszystko napisałem.

Najpierw trzeba sprawdzić irdę na innym kompie czy sprawna.

Rozumie ! wiec to zrobie.

JNJN Dziękuje ci bardzo za rady :slight_smile: