Skąd wziąć kasę na nową grafikę?

Spaliła mi się karta graficzna. Nie mam kasy żeby kupić nową, a na rodziców tez na razie nie mam co liczyć.

Może ktoś z was wie jak można zarobić troszkę gotówki. umiem tworzyć strony internetowe. Znam XHTML, CSS, podstawy PHP którego wciąż się uczę, ale elementy Ajaxa już wstawiam do moich stronek. Dlatego najbardziej by mi pasowało robienie jakichś szablonów czy coś. Z grafiką tez mi nieźle idzie.

Chociaż z braku laku to wszystko dobre. Będę wdzięczny za doradzenie czegoś.

wystaw na allegro że robisz www szablony itp

idź do mc donalda do pracy popracujesz miesiąc i akurat ci starczy na nową grafike może jeszcze na jakiś ram dodatkowy przy odrobinie szcześcia :slight_smile:

Daj ogloszenie:

"Myslalem, ze znam sie na OC i spalilem grafike.

Teraz juz tak nie mysle…

Prosze o wsparcie"

Albo przejdz sie po rodzinie.

Chrzesni, wujek, ciocia, babcia, dziadek, itp.

Powiedz, ze bardzo ich kochasz, moze jakas laurka i takie tam… :wink:

Jutro niedziela, można stanąć pod kościołem.

:wink:

A no niby można stanąć pod tym kościołem. Spróbuję he he :smiley:

zawsze możesz poudawać rumunów na jakiejś ulicy,

dać kartke że zbierasz na bułke

Tylko będzie obciach jak znajomych spotkasz :smiley:

Pokręć się kilka godzinek po dworcu PKP. Tam często starsi panowie szukają młodych, chętnych chłopców :stuck_out_tongue:

musi wziąć mydło ? :stuck_out_tongue:

Niech weźmie dużo wazeliny xD

Widzę że tu sami zboczeńcy. Kurcze co się w tej Polsce porobiło. Ja się tu poważnie pytam, a tu… Sodoma i Gomora. ![-o<

To przecież do żartów było :roll: Ale jeżeli uwierzyłeś w to żeby iść pod kościół to idź, reputacja u znajomych będzie na poziomie złodzieja

Czyli najlepiej okraść bank, kup strój Dartha Vadera(i nuć marsz imperialny) i strasz ich mieczem świetlnym i ciemną strona mocy!

Przecież wiem że to są żarty.

Jednak mimo to ten pomysł z allegro jest całkiem niezły. A tak apropo tego żebrania są ludzie którzy tak zarabiają. Znajoma kiedyś opiekowała się staruszką kórej córka jeździła za granicę do pracy. Jak się okazało ta pracą było żebranie.

I ile wyciągała na miesiąc ?

Nie wiem ile udaje jej się wyciągnąć, ale pewnie sporo skoro stać ja na opiekunkę do matki.