Skąd wziąć klucz produktu Windows 7

Witam. Kupiłem jakiś rok temu Windowsa 7 Home Premium 32 Bit. Ostatnio sformatowałem kompa i muszę wpisać klucz produktu. Po gruntownym przeszukaniu domu niestety nie znalazłem mojego kodu :(.W internecie też nic znaleźć nie umiem a zostało mi tylko 8 dni na wpisanietego klucza:( Prosiłbym o wysłanie mi go na priv lub gg 6425887. Z góry dzięki za pomoc.

Nikt Ci nie wyśle Twojego klucza, co najwyżej jakiś klucz znaleziony w internecie. Jeśli zrobiłeś już format i nie masz klucza to raczej żegnaj się z licencją :?

Ewentualnie podpięcie dysku pod innego kompa, przywracanie danych (rejestr) i odczytanie klucza, oprócz umiejętności będziesz potrzebował też dużo szczęścia 8)

Osobisty klucz = dowód, że system jest legalny. Tak jak dbasz o dowód rejestracyjny auta, tak powinno się dbać o licencje. Gdybyś jeszcze miał paragon zakupu, istniałaby nikła szansa na ugadanie się ze sprzedawcą, a tak…

czyli mam po windowsie? nigdzie nie znajdę klucza, który zadziała ?

Albo znajdziesz klucz w domu, albo papa windows’ie.

kasper96 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Znajdziesz, ale wtedy system nie będzie już legalny.

A COA? nie nakleiłeś jej?