Skad wziasc codec MPEG-4?

(system) #1

Zassalem dzis nowy filmik i niestety nie moge go obejrzec,sprawdzilem ze potrzebuje do niego codecu MPEG-4...ale nie wiem skad go zassac,zainstalowalem najnowszego divx`a ale nadal nie dziala.Pomozcie!!

(system) #2

Zassaj ten kodek na 100% ci ruszy 8) ################# (zmieniono admin - strona z warezem)

(Krogulec) #3

Wiesz co Tom (vel Natalcia, vel Gość) - tak sobie myślę, że powinieneś poszukać sobie innego forum.

Tu jacyś "frajerzy" dyskutują o legalnym oprogramowaniu lub jeżeli nawet któryś z forumowiczów takiego legalnego oprogramowania nie ma to stwarza chociaż pozory. Ty wieloma swoimi postami dałeś się poznać jako pasożyt, którego nie interesują w ogóle prawa autorskie.

Przykłady:

(Krogulec) #4

Rozumiem, że legalny? Np. reprotaż z imienin cioci Krysi :wink: Mam nadzieję, że tak bo to jest forum o legalnym oprogramowaniu a nie poradnik dla piratów.

Osobiście nie jestem mocny w tematach kodekowych ale film może być po prostu zakodowany innym kodekiem niż DivX - np. XviD. Możesz też użyć alternatywnego ffdshow (zawiera dekoder MPEG-4).

Kodeki te znajdziesz w dziale: PROGRAMY -> Multimedia -> Rozszerzenia multimedialne i kodeki - http://www.dobreprogramy.com/index.php?dz=1&t=36&g=7

(system) #5

gosc pewnie z niewiadomych zrodel dostal film terminator 3 albo 4 sam nie wiem

w kazdym badz razie ten nowy

a on wymaga wlasnie tego kodeka

popytaj w okolicznych kinach

oni ten film puszczaja wiec chyba ci pomoga

(system) #6

Witam!! Najlepszym rozwiązaniem dla początkujących fanów filmów divx/xvid jest zainstalowanie programu Avicodec, jest to program ktory powie ci jakiego kodeka brakuje i skąd go ściągnąć, dobrym rozwiązaniem jest również zainstalowanie programu ALLPlayer. Tem program sam ściąga kodeki potrzebne do odtworzenia filmu

(Jasiu179) #7

Racja ja też radzę ALLPlayera moim zdaniem jest to najlepszy program do odtwarzania tego typu filmów. Musisz znaleźć Nimmo kodek pack zawiera on wszystkie kodeki, które są potrzebne do filmów z wyjątkiem Xvida, który trzeba instalować alternatywnie gdy Nimmo nie chce odtworzyć lub obraz zamienia się w zielone kwadraty.

Pozdrowienia!!

(inż. Piniol) #8

nie ma to jak wypowiadac sie w starych topicach :roll:

(Emailnet) #9

Ja wam powiem takąciekawostkę.... Dorwałem kiedyś pewien film (jakąś nowość) i za żadne skarby nie mogłem go odtworzyc pomimo iż mam zainstalowany cały batalion kodeków do filmów w każdym formacie.... Nie pomagał NIMO codec pack , ani Mpeg i żadne inne wymysły. Okazało się że brakowało jednego starego i poczciwego kodeka........ - polecam FFd-show..... Dziwne prawda??.....