Skąd wziąść Creators Update?

Robiłem restart laptopa, w sensie Odswieżanie, reset do stanu początkowego. Po restarcie wyskoczył mi Asystent aktualizacji , kliknąłem Aktualizuj, a przy 91% przerwałem bo 1% robił się w 30 minut, a była późna pora. Teraz dopiero chcę podjąć próby uaktualnienia systemu, a to dlatego, że zawsze jak włączę laptopa Asystent nęką mnie powiadomieniem “Your device needs update”, odinstalowałem go wcześniej, ale potem sam się zainstalował. Tylko zawsze muszą być problemy, albo wolno, albo błędy.

Przechwytywanie

Na dodatek nie rozumiem jednej rzeczy. Mam Anniversary Update, a Windows wciska mi Fall Creators Update zamiast Creators Update. Skąd zdobyć Creators Update?

Powód konfliktu jest taki. Na YouTube mówili, że nie może instalować się nic innego. A oto co się okazało

1 polubienie

    Jak z 2 miesiące temu użyłem starszego narzędzia "Asystent aktualizacji systemu Windows 10" i był on ustawiony na Creators Update to taki zainstalował, tyle że trwało to jakoś długo (może już zablokowali stąd błąd 0x800070652).

    Co do braku i przeskoku to raczej Windows nie padnie.

Jest programik Windows ISO downloader

Zrobiło się. Z Windows Update nie asystenta, asystenta wywaliłem. Wersja 1709 właśnie mi się instaluje