Skad wziąść pieniądze?

Wpadłem na pomysł żeby zrobić taki topic, żeby każdy mógł się pochwalić jak sobie dorabia np. na nowe części do kompa.Chodzi tu oczywiście o czynności wykonywane poza pracą zawodową, np. hackowanie, regularne napady na pobliski bank itp… :smiley:

:arrow: Handel na Allegro…

A zarobione pieniądze zostawiam (czyt. zbieram) - jeszcze nie wiem na co. Pewnie rozpłyną się w wakacje :lol:

Mateo to na prawdę Ty?

W pierwszej chwili nie poznałem - na szczęście awatarka nie zmieniłeś.

Polskie litery, kropki, przecinki, sensownie ułożone zdania (tak właśnie - zdania, a nie zdanie)

Proszę Cię tylko o jedno - tak trzymaj! :smiley:

A jeśli chodzi o pytanie…

Dorabiam najczęściej na turniejach szachowych jako sędzia.

Bardzo przyjemne zajęcie - i nawet dobrze płatne :smiley:

a ja zaczne pieniądze za naprawy kompa brać. jak będę brał 30 zł to do grudnia na nowy komp uzbieram :smiley:

raz w tygodniu mam wypad do Kolumbii bo paczkę białego… po powrocie zatrzymuję się w Pruszkowie gdzie zamieniam towar na ładny niemiecki samochód klasy super sport :lol: samochodem podążam za wsodnią granicę i tam zamieniam go na “markowe” ubrania, buty itp. TIRem wracam do ojczyzny i sprzedaję ekwipunek chętnym na Stadionie 10-lecia… po odprowadzeniu podatku zostaje mi na małe zakupy :smiley:

ja jak chodziłem na praktyki, to i chodziłem tam na dodatkowe godziny za kase, a teraz tam pracuje na stałe :slight_smile:

a tak pozatym, to naprawiam czasami kompa komuś znajomemu, format itp.

Robiłem swego czasu szybki do tuningu kompa, ale teraz juz mi sie niechce :slight_smile:

bok3.jpg

poszukaj tu:

http://www.milkysavatars.net/index.shtml

sympatyczne :wink:

albo

http://www.avatarity.com

ja dorabiam sobie u bukmacherów ale mało dają zarobić :expressionless:

Czasami jakas naprawa kompa znajomym, znajomym znajomych :P.

Czasami roznosze takze ulotki… 5 zeta za jedna msze w kosciele ( w sumie 15 zeta bo na reszcie to juz nigdy nie zostaje gdyz zasnac mozna :stuck_out_tongue: )no i ostatni pomagam ojcu w pracy… odbieranie telefonow, przyjmowanie petentow, i kasowanie kasy :D:D:D:D czasami rowniez noszenie pralek (zdazaja sie kursy na 4 i wyzsze pietro :/) Ale u starego to odrabiam buty wiec nie zaduzo zarabiam… ale juz nie dlugo zostaly jeszcze 4 godz do odpracowania za friko :stuck_out_tongue: a pozniej 5 zeta za godzine… :D:D:D:D:D:D

Ja dorabiam w internecie,i od czasu do czasu

:lol:

A w jaki to sposób, jeśli można wiedzieć? :wink:

Zapewnie odpowiedz kryje się w jego stronie www :wink:

A ja dorabiam teraz w KFC ( Longery,Twistery, Filety, Zingery) :slight_smile: - mam dosyc juz tego :stuck_out_tongue:

na alegro czasami coś sprzedaję, czasami cos kupuje i tak interes się kręci :smiley:

Ale głownie to jak wujek potrzebuje kogoś do pomocy w warsztacie czy na budowie to ja zawsze jestem chętny - chyba najbardziej moge na tym zarobić :lol:

Ja jestem na umowie o dzieło w Compensie, wklepuje polisy do systemu, robota nudna, ale lekka i całkiem dobrze płatna ;]

ja zarabiam juz id 15 kwietnia kiedy to mialem zakończenie roku szkolenego moja praca jest bardzo przyjemna wiąże sie z jazda na rowerze, jest to rozworzenie listow z nadzoru budowlanego za list dostaje jakies 3zł jednakże juz uzbierałem na odtwarzacz mp3 ktory sobie kupilem jakies 2tyg temu treaz zbieram na jakies dobre chlodzenie do kompa czyli cos w granicach 100zł kolejnym źródłem utrzymania mojego jest praca w weekendy robie wtedy jako pomocnik na budowie dostajac 4zł/h zarobione pieniadze z budowy planuje wydac na wyjazd ze znajomymi nad jezioro oraz start w Bike maratonie w Świeradowie Zdroju w sierpniu wpisowe to jakies 50zł :slight_smile:

Właśnie tak :smiley:

Kompy do mnie ludziska znoszą do naprawy, a jak sie im nie chce przynieś to ja do kompa ide , czasem kawe postawią, czasem piwo , a i nieraz kasą sypną , takie to już życie emeryta. Za te naprawy to przez 2 lata uzbierałem sobie na radeona 9550 a no jeszcze troche kompów rodzince poskładalem ale wyszłem na tym jak Zabłodzki na mydle teraz to byle głupoty musze jeździć.

Ja najwięcej dorabiam sobie na wynajmnie pokoi :slight_smile:

Czasem również robie ludziom z kompami.

No i zdarza się raz na jakiś czas transakcja na allegro w której to ja jestem sprzedawcą :smiley:

U mnie podobnie…

To także.

Jak inaczej dorobić - cały czas się zastanawiam.