Skad wziasc tutoriale do czegos takiego?

Tak jak w temacie (…) :

Prosze o odpowiedź!

  1. Spytaj się autora!

  2. Zależy jaki masz warsztat, żeby do tego się zabrać bo na Paint-cie tego nie zrobisz, ale Gimp poradzi sobie na pewno!

  3. Pokombinuj sam, ja też męczyłem się z moimi grafikami pare miesięcy.

Widze kerimusie ze jestes połapany w tym… Używam Photoshopa 7.0 PL wiec… skad wziąść ??

Wiem, że tego typu tematy były już klepane na forum, dlatego włącz szukajkę bo nie mam czasu Cię w tym wyręczyć!

Poza tym otrzymanie takiego efektu jest możliwe przez tzw. metodę prób i błędów!

Nie ma “szkolenia” do konkretnie wskazanych grafik, bo tylko autor wie jak to zrobił a my możemy się tylko domyślać i próbować go naśladować!

Ja nei widze w tych grafikach niczego niezwykłego… A sam uzywam PS’a 7 CE, wikeszosc z nich to mniej niz godzina roboty (2 pierwsze), ostatnia za to to ok 2-3 godzin pracy.

Wszystko mozna odtwrozyc. Widocznie za krotko pracujesz w PS’ie

Chyba nie myślisz, że znajdziesz akurato tutroal, jak zrobić taki obrazek? :lol:

Wg mnie też nie jest to nic trudnego. Oczywiście niektórych efektów (np. w 3 obrazku) nie uzyskasz takich samych. Autor mógł sobie kombinować i często wychodzi coś, czego nie oczekiwaliśmy, a efekt się podoba i taki zostaje :].

Podzielam to zdanie. Sam czasami osiągałem efekt odwrotny od zamierzonego, ale ponieważ wychodziło coś fajnego więc to zostawiałem.