Skąd został pobrany plik?

(Bolkowice10) #1

Witam. Mam na dysku pewien folder i na za nic nie moge sobie przypomnieć skąd został on pobrany a jest mi to bardzo potrzebne bo jest mi pilnie potrzebna dalsza część. Można to jakoś sprawdzić z jakiej strony był on pobrany?

(Adam Bialek) #2

Nie. Folderów nie pobiera się, tylko pliki.

(77isabelle77) #3

podaj nazwę pliku,tylko dokładną:stuck_out_tongue:

(Bolkowice10) #4

jeśli chodzi o wyszukiwarke to nie mogę znaleźć tej strony chociaż szukalem długo. A oczywiście nie chodzi mi o folder tylko plik. A dokładniej jest to plik rar

(fiesta) #5

Dziękujemy Łaskawco za obszerne wyjaśnienia :wink:

(Kuczkowiak) #6

Moim zdaniem jest to jeden z kilku partów i jak np. pobierałeś przez FF to wchodzisz w zakładkę narzędzia ->pobieranie i licz na to że nie masz wyczyszczonej tej listy i jeżeli na tej liście będzie ten plik to klikasz na niego PPM i wybierasz opcje przejdź do strony pobierania , ale i tak wydaje mi się że doprowadzi Cię to jedynie do serwera na jaki został ten plik wrzucony np. Rapidshare lub Hotfile.

(antiferno) #7

skopiuj nazwe rara do google ; P

(Bolkowice10) #8

Nie jest to jakiś part i nie mam tego w pobranych niestety już ;/ Nie ma jakiegoś programu? Skopiowanie nazwy do googla nic nie daje, to żadki plik.

(Adam Bialek) #9

Plików szuka się tu: http://www.findfiles.com

(Kuczkowiak) #10

No to podaj wreście nazwę tego pliku lub programu cokolwiek to jest

(Tabo89) #11

Nie może podać bo jest nieletni i nie powinien oglądać takich rzeczy a tym bardziej się nimi chwalić :razz: :smiley:

(Bolkowice10) #12

Nazwa pliku Arkanoid1.rar. Chociaż wątpie czy wam to cos da... To był plik pobrany ze strony jakiegoś profesorka, ktory omawiał tworzenie gry arkanoid

(Kuczkowiak) #13

To tobie bardziej zależy na tym pliku żeby go pobrać , czy na znalezieniu strony tego profesorka?

(Bolkowice10) #14

zdecydowanie na znalezieniu strony.

(77isabelle77) #15

(Adam Bialek) #16

Dla hasła "Arkanoid" Google wyświetla 19 500 linków do stron w języku polskim a dla wszystkich języków 451 000. Ciężko poszukać? Lepiej innych nazwać cwaniakami.