Skąd został pobrany plik?

Witam. Mam na dysku pewien folder i na za nic nie moge sobie przypomnieć skąd został on pobrany a jest mi to bardzo potrzebne bo jest mi pilnie potrzebna dalsza część. Można to jakoś sprawdzić z jakiej strony był on pobrany?

Nie. Folderów nie pobiera się, tylko pliki.

podaj nazwę pliku,tylko dokładną:P

jeśli chodzi o wyszukiwarke to nie mogę znaleźć tej strony chociaż szukalem długo. A oczywiście nie chodzi mi o folder tylko plik. A dokładniej jest to plik rar

Dziękujemy Łaskawco za obszerne wyjaśnienia :wink:

Moim zdaniem jest to jeden z kilku partów i jak np. pobierałeś przez FF to wchodzisz w zakładkę narzędzia ->pobieranie i licz na to że nie masz wyczyszczonej tej listy i jeżeli na tej liście będzie ten plik to klikasz na niego PPM i wybierasz opcje przejdź do strony pobierania , ale i tak wydaje mi się że doprowadzi Cię to jedynie do serwera na jaki został ten plik wrzucony np. Rapidshare lub Hotfile.

skopiuj nazwe rara do google ; P

Nie jest to jakiś part i nie mam tego w pobranych niestety już ;/ Nie ma jakiegoś programu? Skopiowanie nazwy do googla nic nie daje, to żadki plik.

Plików szuka się tu: http://www.findfiles.com

No to podaj wreście nazwę tego pliku lub programu cokolwiek to jest

Nie może podać bo jest nieletni i nie powinien oglądać takich rzeczy a tym bardziej się nimi chwalić :razz: :smiley:

Nazwa pliku Arkanoid1.rar. Chociaż wątpie czy wam to cos da… To był plik pobrany ze strony jakiegoś profesorka, ktory omawiał tworzenie gry arkanoid

To tobie bardziej zależy na tym pliku żeby go pobrać , czy na znalezieniu strony tego profesorka?

zdecydowanie na znalezieniu strony.

http://www.programosy.pl/program,co-to-za-plik.html

Dla hasła “Arkanoid” Google wyświetla 19 500 linków do stron w języku polskim a dla wszystkich języków 451 000. Ciężko poszukać? Lepiej innych nazwać cwaniakami.