Skaner HP LaserJet 3200

Witam,

poszukuję sterowników do skanera w urządzeniu wielofunkcyjnym HP LJ 3200. Drukarka, faks i kopiarka działają bez problemu, a do skanera nie ma sterowników. Szukałem na stronie HP i w google. Może ktoś z was ma taką drukarkę i podeśle mi sterowniki albo ktoś zna jakiś sposób na odpalenie skanera?

Z góry dzięki.

Wejdź w panel sterowania > drukarki i inny sprzęt > Skanery i aparaty fotograficzne > dodaj urządzenia przetwarzania obrazu > dalej > z dysku > dajesz mu lokalizacje płyty ze sterami > dalej postępujesz wg instrukcji na ekranie.

No ale ja nie mam tych sterowników. Gdybym miał to dawno bym tak zrobił.

Tu masz stery.

Przecież pisałem że na stronie HP sprawdzałem. Tam są tylko stery do drukarki. A mi potrzebne do skanera.

To tam są wszystkie stery. Nie ma oddzielnych sterów, znaczy są ale w tej instalce.

Wypakowujesz ją i dajesz lokalizacje folderu do tego etapu podczas dodawania

adam749 - co ty piszesz?! przecież kimipl napisał, że nie ma płyty ze sterami, a na stronie HP nie ma sterowników do skanera, tylko do drukarki, sprawdź zanim się rozpiszesz.

Pobrałem stery ze strony HP i wg. twojej instrukcji dostaję komunikat “W podanej lokalizacji nie ma informacji o używanym sprzęcie”. :frowning:

Czy ktoś ma sterowniki do skanera?

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/SupportTaskIndex.jsp?lang=pl&cc=pl&taskId=120&prodSeriesId=66359&prodTypeId=18972&supportTaskId=4389polecam