Skaner HP LaserJet 3200

(Tliber) #1

Witam,

poszukuję sterowników do skanera w urządzeniu wielofunkcyjnym HP LJ 3200. Drukarka, faks i kopiarka działają bez problemu, a do skanera nie ma sterowników. Szukałem na stronie HP i w google. Może ktoś z was ma taką drukarkę i podeśle mi sterowniki albo ktoś zna jakiś sposób na odpalenie skanera?

Z góry dzięki.

(adam749) #2

Wejdź w panel sterowania > drukarki i inny sprzęt > Skanery i aparaty fotograficzne > dodaj urządzenia przetwarzania obrazu > dalej > z dysku > dajesz mu lokalizacje płyty ze sterami > dalej postępujesz wg instrukcji na ekranie.

(Tliber) #3

No ale ja nie mam tych sterowników. Gdybym miał to dawno bym tak zrobił.

(adam749) #4

Tu masz stery.

(Tliber) #5

Przecież pisałem że na stronie HP sprawdzałem. Tam są tylko stery do drukarki. A mi potrzebne do skanera.

(adam749) #6

To tam są wszystkie stery. Nie ma oddzielnych sterów, znaczy są ale w tej instalce.

Wypakowujesz ją i dajesz lokalizacje folderu do tego etapu podczas dodawania

(Wojgalic) #7

adam749 - co ty piszesz?! przecież kimipl napisał, że nie ma płyty ze sterami, a na stronie HP nie ma sterowników do skanera, tylko do drukarki, sprawdź zanim się rozpiszesz.

Pobrałem stery ze strony HP i wg. twojej instrukcji dostaję komunikat "W podanej lokalizacji nie ma informacji o używanym sprzęcie". :frowning:

Czy ktoś ma sterowniki do skanera?

(Kwiepaw) #8

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/SupportTaskIndex.jsp?lang=pl&cc=pl&taskId=120&prodSeriesId=66359&prodTypeId=18972&supportTaskId=4389polecam