Skaner Online ArcaBit

Czy Wy też nie możecie z niego skorzystać :?: Zrobiłem tak jak proszą by dać ich stronę do zaufanych witryn i nic :!: http://img359.imageshack.us/img359/4039 … k010ug.jpg

Miałem taki sam widok przez kilkanaście sekund - to samo. Ale poczekałem chwilę, wyskoczył monit o zainstalowanie kontrolki ActiveX, zaakceptowałem i działa.

Jeśli Ci się jednak nie uda, na razie skorzystaj z alternatyw. Linki w przyklejonym w dziale Bezpieczeństwo.

Czekam, czekam i nic :frowning: Czy z tego wynika że wina leży po mojej stronie :?:

https://arcaonline.arcabit.com/

Taki adres dodaj do zaufanych witryn

Odblokuj instalowanie kontrolek ActiveX.

Mam to zrobione :!:

Pozwoliłem jescze tej witrynie na wyskakujące okienka i prawie pomogło ponieważ pojawiło sie zebym zainstalował ActiveX co zrobiłem poprzez kliknięcie OK i nadal mam tak samo jak w screenie wyżej :frowning:

Złączono Posta : 29.12.2005 (Czw) 12:01

A mozna wiedziec gdzie sie to zmienia :?:

Narzędzia -> Opcje internetowe -> Zabezpieczenia -> Niestandardowe i ustawiasz, co trzeba.

Pierwsze 5 pozycja dałem na włącz i nadal mam ten problem :frowning:

Sprawdź, czy jakaś z opcji odnośnie ActiveX nie ma ustawionego: Wyłącz. Jeśli będzie, daj na Monituj lub Włącz.

Innego pomysłu nie mam, ew. wyczyść cookies i temp.

Robie tak jak mówicie i nadal nic :frowning: A u Was działa :?:

spróbuj jeszcze ustawić w Panel -> Opcje internetowe -> Zabezpieczenia -> Internet - Poziom domyślny a następnie zrestetuj kompa

sprawdź także czy w programie antywirusowym nie masz czasem włączonej opcji “Blokowanie wyskakujących okienek”

IE / Narzędzia/ Opcje internetowe / Zabezpieczenia [btw. w IE? lol ;p] / Poziom niestandardowy :

I wszędzie tam gdzie jest cokolwiek o formatach ActiveX kliknij MONITUJ.

Niczego nie dawaj dla bezpieczeństwa na WŁĄCZ [chyba że, jest już włączone], jeśli jest opcja tylko włąćz/wyłącz to nic nie zmieniaj.

Ew. pokombinuj jeszcze w formatach ActiveX jeśli monitowanie nic nie pomoże. {Pamiętaj, żeby potwierdzac monitowane formaty ActiveX tylko gdy jestes pewien ze witryna jest bezpieczna]. W razie czego masz takie polecenie jak:

Resetowanie do: [zaznaczasz opcje i klikasz Resetuj, standardowo na Średni].

hiroaq jedyne co mi przychodzi do głowy to:

Opcje Internetowe / zakłądka Ogólne / tymczasowe pliki internetowe -> kliaksz ustawienia / przeglądaj obiekty / szukasz pliku MainControl Class (ikona taka jak MKS) PPM na niego -> właściwości / pojawi się takie okno:

otenhlzukunbj4y7.png

odnajdujesz wszystkie pliki - usuwasz je / restarcik sysa / zainstalowanie na nowo skaneru :slight_smile:

UPDATE:

oczywiście poszukaj tak samo tylko do skaneru Arca :P, sorry ale przez przypadek podałem do MKSa. Pozdrawiam

Myślę, że to pomoże :stuck_out_tongue: