Skanowanie antywirusem(2 zabezpieczone archiwa)

Witam zrobiłem dzisiaj sobie skan antywirusem pełny (500GB HDD) i wykryło podejrzewam że wirusy które są zebezpieczone i nie da się nic zrobić podam zrzut ekranu dla jasności: http://s1.img.pl/v/1207/169894wirusy.png i nie wiem co z tym fantem robić doradźcie mi proszę :slight_smile:

edit. czyżby nikt nie wiedział co zrobić ? czy na razie nie ma tych bardziej znających się na rzeczy :slight_smile:

Nie są zabezpieczone tylko spakowane w archiwum .rar / .zip / .7z / .tar z hasłem. Antywirus nie może nic z nimi zrobić bo archiwum jest zabezpieczone hasłem. Więc usuń te archiwa, a po drugie Krakersik służy do wyszukiwania cracków i seriali więc nie powinieneś liczyć na pomoc.

Wiem do czego służy ale ja go miałem bardzo dawno i tych plików się nie da usunąć bo są bodajże w system volume information. To że kiedyś czegoś spróbowałem nie oznacza że cały czas z tego korzystam różne błędy człowiek popełnia.

Żeby wyczyścić System Volume Information wystarczy wyłączyć przywracanie systemu.

Wyłącz i ponownie włącz przywracanie systemu:

http://support.microsoft.com/kb/310405/pl

No tak ale chyba się nie wyczyści na wszystkich partycjach tylko co najwyżej ta systemowa.

Wyłącz Przywracanie systemu na wszystkich dyskach

Co może znaczyć nazwa tej opcji?

Właściwie to nie wiadomo jakiego używasz systemu.

Systemowe narzędzie Oczyszczanie dysku pozwala wybrać partycję .

Wszystkie programy -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe -> Oczyszczanie dysku

Więcej opcji -> Przywracanie systemu -> Oczyść

Aha przepraszam wyłączyłem i włączyłem ponownie przywracanie i i tak zostały te System Volume Information. Myślę że tylko format zadziała na to. Na chwilę obecną mam cały czas wyłączone przywracanie bo mi to jest nie potrzebne. System to Windows 7 Home Premium x64 :slight_smile:

System Volume Information to jest katalog systemowy i zawsze będzie na dysku.

Nawet wtedy gdy jest wyłączone przywracanie ten katalog jest na dysku.

Wyłączyć miałeś w celu wyczyszczenia zawartości, bo twierdziłeś, że wykrywany plik znajduje się w tym katalogu.