Skanowanie ccleaner wskazuje nieprawidlowe rozszerzenia

po kazdorazowym skanowaniu ccleaner wyskakuje mi hkcr{80b8c23-16e0-4cd8-bbc3-cec ec9a78b79} jak to narpawić pojawia sie to juz od dluzszego czasu klikalem w ccleaner napraw problemy i dalej powraca jak to naprawic

To ci powinno pomóc http://forum.hotfix.pl/viewtopic.php?f=34&p=18153

nic mi to nie dalo problem nadal jest

A próbowałeś ręcznie usunąć ten klucz z rejestru?Możesz spróbować jeszcze tym programem.W razie problemów z obsługą napisz.

EDIT

Wyjaśniono nieporozumienie :slight_smile:

Uruchom Ncleaner->clean system->tabelka “clean system and applications”->clean now->wyskoczy monit po Angielsku,zawierający info o tym że pliki zostaną skasowane bezpowrotnie z dysku->potwierdź “yes”.

Jak zakończy poinformuje cię o tym następnym monitem,potwierdź “OK”.

kliknij na dole “Back”,tabelka “Registry clean and repair”->backup registry->wskaż na dysku miejsce zapisania kopi rejestru->po wykonaniu program poinformuje o wykonaniu zadania->potwierdź “OK”->clean now->pokaże się nowe okno->scan->po wykonaniu skanowania kliknij remove all->w razie czego potwierdź “OK”.Program poinformuje Cię o tym że nie mógł usunąć kilku wpisów,jest to normalne.Potwierdź “Ok” i zamknij program.Zrób restart i sprawdź czy Ccleaner nadal pokazuje ten wpis ale nie używaj go do czyszczenia.Jeżeli wpis jest to musisz pozbyć się go ręcznie.

przeskanowalem ncleaner i ten wpis pozostaje jak go ręcznie usunąć

Zostaw ten wpis,zawsze będzie coś znajdowane i pozostawione.Tak działają programy czyszczące.Jeżeli bardzo Ci zależy to wpisz w “uruchom” regedit,no i musisz zlokalizować ten klucz,prawdopodobnie będziesz musiał przejąć go na własność,instrukcję znajdziesz w drugim poście,w linku który jest tam podany.Ja osobiście nie przejmowałbym się tym wpisem.