Skanowanie dokumentów

Szukam dobrego programu do skanowania dokumentów, bo moje urzadzenie nie ma go w sobie …pozdrawiam

Jakie to urządzenie ?

mariada , proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem używając opcji EDYTUJ.

To jest kopiarko-drukarko A3–skaner Canon iR 2520 … zainstalowałam Irfanview …ale ja potrzebuje cos takiego co by skanowało w PDF a także w TIFF czciałabym by łączylo pliki …bo tak szybciej , chociaż umiem łączyc PDF-y w programie PDFill…takie programy maja w sobie pospolite urządzenia wielofunkcyjne …a ten porządny wielki Canon nie ma nic … wnerwia mnie ten iffanview…pomózcie …

Dodane 04.02.2011 (Pt) 12:29

Oj … ja nie chce skanerów antywirusowych ,…ja chce skanować mapy w tiff żeby na nich pracować na Auto-Cadzie oraz rysunki i dokumenty z różnymi pieczątkami … aby robić wersje elektroniczne projwektow … :slight_smile: wiec o taki program mi chodzi … pozdrawiam i dzieki za dotychczasowe odpowiedzi

Dokumenty do pdf skanuje właśnie za pomocą Irfana, a składałem je w pdf za pomocą openoffice. Szło szybko i sprawnie i do dzisiaj korzystam z irfana przy skanowaniu obrazów.

Jak chcesz coś bardziej profesjonalnego to zapoznaj się z ofertą ABBYY FineReader

nie wiem na jakim urządzeniu to robisz …ale ja może nie umiem nastawić mojego Canona …dopiero sie z nim oswajam …niby pisze , że skanuje w formacie PDF …a wychodzi jpeg

mariada , byłaś o coś proszona - popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif