Skanowanie poczty w NIS 2005

Mam takie pytanko, może ktoś wie jak wyłączyć skanowanie wychodzącej poczty w Norton Internet Security 2005 ?? Odznaczyłem opcje “Skanuj wychodzące wiadomości e-mail” a on dalej swoje… :evil:

a potwierdziłes ok ? jezeli odchaczyłes ptaszki w obcjach nie powinno skanowac przynajmniej u mnie tak jest

No potwierdzilem , mimo to on za kazdym razem skanuje tą poczte i wydłuża strasznie czas wysłania :frowning:

Tak tylko że on po odznaczeniu pyta o potwierdzenie, ale tylko na 15 minut. Ustaw mu na czas nieokreslony. :smiley:

Heh no domyśliłem sie ze trzeba tak zrobić :smiley: ale sie uparł i na siłe skanuje te maile :slight_smile: Gdzieś juz czytałem ze nie tylko ja mam ten probem, wiec chyba on tak już ma, i na siłe chce dbać o moje bezpieczeństwo :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Na siłe???Raczej na szczescie nas wszystkich.Dba rowniez o wiadomosci przychodzace do ciebie i tez je skanuje ,dbajac o Twoje bezpieczenstwo :slight_smile:

No za to że skanuje przychodzące jestem mu wdzięczny :stuck_out_tongue: ale wychodzacych juz nie musi bo wirusów ani trojanków raczej nie rozsyłam :lol: jeszcze gdyby robił to szybciej…a on plik 8 Mb skanuje z 20 minut :>

…ale ja znajde na niego sposób… :twisted: 8)

A ile czasu z tych 20 minut to przesyłanie pliku na serwer. :smiley:

Wiedziałem że ktoś to napisze :stuck_out_tongue: I właśnie problem w tym ze niewiem ile to czasu, ale napewno krócej by sie wysyłało gdyby ich nie skanował :smiley: Poprostu nie lubie jak jakiś program nie robi tego czego od niego chce wiec dlatego zapytałem czy ktoś wie jak go do tego zmusić:) Generalnie to lazikar masz racje i przestało mi to już przeszkadzać :smiley:

Problem jest bo pomimo wylaczenia " tylko :!: " funkcji skanowania wychodzacych maili to i tak norton 2004 i 2005 saknuje je i koniec.

:shock: ale zauwazylem ze mam drugie konto pocztowe w outlooku ktorego sporadycznie uzywam i podczas wysylania wlasnie z niego norton nie skanuje wychacacych :?

PROSZE O POMOC np czy trzeba zminic jakis wpis w rejestrze itp.