Skanowanie w drukarce hp psc 1315 all in one


(si@tk@rz) #1

Otóż chcę się zapytać jak mam zeskanować np. zdjęcie na tej drukarce? Jest przycisk skanuj, ale gdy go włączam to nic się nie dzieje:/


(Miszkurka2000) #2

A oprogramowanie zainstalowane z płytki w autostarcie to masz?


(si@tk@rz) #3

Ale drukarka drukuje tylko nie mogę skanować. Ona normalnie też kseruje. W autostarcie nic nie mam. A jakiego oprogramowania potrzebuję? Tzn. jakiego programu? Bo wgrywałem sterowniki z płyty.


(Afn1) #4

Też mam Hp PSC 1315 i przycisk skanuj nie działa. Musisz wejść do Nawigator HP i tam naciśnij skanuj dokument lub skanuj obraz.


(Maciej654) #5

też mam taką drukarkę i mi wszystko działa. Masz zainstalowane oprogramowanie??


(Miszkurka2000) #6

MUSISZ zainstalowac oprogramowanie z CD dostarczonego z drukarka.


(Anna2504) #7

Witam,

proszę o pomoc w następującej sprawie:

występuje błąd podczas zapisywania do pliku zeskanowanego materiału na hp psc 1315 i wszystko idzie w powietrze. Czy ktoś miał taki problem i może udało mu się go rozwiązać?


(Miszkurka2000) #8

Ja nigdy nie instaluje pełnego zestawu od HP tylko wersje minimum. Nie działąja mi wiec przyciski bo wszystko sam sobie włączam bezposrednio z programu graficznego i żadnego problemu nie ma.


(Rhynor) #9

otwierasz "galerię fotografii systemu windows" >plik>importuj ze skanera


(Wspinacz1) #10

Witam mam problem z urządzeniem hp psc 1315 a raczej przy podłączeniu niby tam się instalują te sterowniki ale gdy chcę wydrukować coś to drukarka nie reaguje i nie chce drukować...;( skaner działa i jakoś skanuje ale przez program podglądu obrazów Windows. wiec proszę o pomoc co zrobić aby zaczęła drukować???


(Rafalkloczko) #11

Elo ja mam problem też ze skanerem wiem to stary temat ale niewiem czy sie nieda opragramowania sciagnac do skanera?

PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ