Skanowanie w drukarce hp psc 1315 all in one

Otóż chcę się zapytać jak mam zeskanować np. zdjęcie na tej drukarce? Jest przycisk skanuj, ale gdy go włączam to nic się nie dzieje:/

A oprogramowanie zainstalowane z płytki w autostarcie to masz?

Ale drukarka drukuje tylko nie mogę skanować. Ona normalnie też kseruje. W autostarcie nic nie mam. A jakiego oprogramowania potrzebuję? Tzn. jakiego programu? Bo wgrywałem sterowniki z płyty.

Też mam Hp PSC 1315 i przycisk skanuj nie działa. Musisz wejść do Nawigator HP i tam naciśnij skanuj dokument lub skanuj obraz.

też mam taką drukarkę i mi wszystko działa. Masz zainstalowane oprogramowanie??

MUSISZ zainstalowac oprogramowanie z CD dostarczonego z drukarka.

Witam,

proszę o pomoc w następującej sprawie:

występuje błąd podczas zapisywania do pliku zeskanowanego materiału na hp psc 1315 i wszystko idzie w powietrze. Czy ktoś miał taki problem i może udało mu się go rozwiązać?

Ja nigdy nie instaluje pełnego zestawu od HP tylko wersje minimum. Nie działąja mi wiec przyciski bo wszystko sam sobie włączam bezposrednio z programu graficznego i żadnego problemu nie ma.

otwierasz “galerię fotografii systemu windows” >plik>importuj ze skanera

Witam mam problem z urządzeniem hp psc 1315 a raczej przy podłączeniu niby tam się instalują te sterowniki ale gdy chcę wydrukować coś to drukarka nie reaguje i nie chce drukować…;( skaner działa i jakoś skanuje ale przez program podglądu obrazów Windows. wiec proszę o pomoc co zrobić aby zaczęła drukować???

Elo ja mam problem też ze skanerem wiem to stary temat ale niewiem czy sie nieda opragramowania sciagnac do skanera?

PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ