Skasowane zdjęcia po programie "TRUPAX"

Witam, pilnie potrzebuję pomocy. Chciałem zabezpieczyć sobie folder ze zdjęciami owym programem co w tytule i niestety przez tą zabawę skasowałem sobie fotki a bardzo chcę je spowrotem odzyskać. Pozostał mi tylko plik o pojemności moich zdjęć z rozszerzeniem “.tc” Z góry dziękuję za pomoc

nie ma pewności ale zacznij od przywracania systemu - do daty , tak sprzed tej zabawy

Akurat odzyskiwanie systemu odradzam tutaj, może pomóc ale też poważnie zaszkodzić. Proponuję przepiąć dysk do innego komputera i spróbować jakimś programem do odzyskiwania danych. Jeśli pliki nie zostały nadpisane, powinno się udać.

http://www.dobreprogramy.pl/Odzyskiwani … ws,86.html

mój komputer to laptop i nie mam gdzie podłączyć owego dysku, właśnie próbuje odzyskać programem i aktualnie skanuje mi kompa ale niestyty wcześniejsze próby były niepowodzeniem gdyż program nie widział tych fotek, próbuje głębszej analizy. Ale co z tym plikiem co zrobiłem za pomocą programu trupax z rozszerzeniem .tc - jak go odczytać

Dodane 09.05.2011 (Pn) 17:52

temat zamknięty - poradziłem sobie z tym problemem, zainstalowałem dodatkowo true crypt i otworzyłem plik z rozszerzeniem .tc i skopiowałem sobie te fotki, dzięki za próby pomocy

Hehe ale jakby nie było udało Ci się zabezpieczyć fotki tak aby nikt niepowołany ich nie zobaczył :smiley: a czyż nie o to Ci chodziło? :lol:

Pozdro :wink:

P.S A tak wgle jakim trzeba być idiotą żeby nie zrobić kopii zapasowej przed takim grzebaniem -_-’ #-o =D>