Skasowane zdjecia z aparatu cyfrowego

Dzień dobry. Mam problem;/ Chcialem je skopiowac na dysk ale je usunolem przed wczesnie z apratu;/ Sa dla mnie bardzo wazne. Prosze o szybką odpowiedź.

Złączono Posta : 03.04.2007 (Wto) 21:15

czy moge je odzyskać? a jak tak to jak?

Współczujemy, ale co chcesz ??

Odzyskać je ?? czy tylko informujesz… :stuck_out_tongue:

Na forum jest około 150 tematów związanych z takimi problemami

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … nie+danych

no chcem je odzyskac, bardzo wazne

no to powodzenia nikłe szanse

Złączono Posta : 03.04.2007 (Wto) 22:12

Co ty gadasz człowieku!

Akurat w tej kwestii ostatnio dużo się naczytałem i sam testowałem, bo ostatnio “straciłem” troche danych.

Można odzyskać każde dane, jesli nie zostały nadpisane (a i takie da się odzyskac ale to jest już dorgie)

Proponuje Active@Undelete (demo tylko do 64KB-program miodzio, wszystko odzyska nawet z data, nazwą-no poprostu wszystko, nówka funkiel), z free dobry jest:

PCI file recovery

Podłacz aparat żeby wykrył jako dysk i zarzuć searching i zaraz wszystko bedzie ok…hehe

Złączono Posta : 03.04.2007 (Wto) 22:21

Tak sie skałda że bill gates tak wymyślił to wszystko (dla oszczędności czasu), że format to usunięcie tylko “pierwszych liter” pliku.

W przypadku szybkiego formata to usunięcie tablicy.

Jedna rzecz jaka zauwazyłem przy odzyskiwaniu danych, że duzo, ale to duzo większe szanse na odzyskanie danych (mówie o kompach) daje, to że usunięte pliki były w katalogu, lub podkatalogu.

Zawsze kitrajcie pliki w katalogach, np na dyskietce, czy penie. a nie bezpośrendio na dysku.

probowalem tymi metodami ale nic mi nie znalazlo? Jest cos jeszcze co moge zrobic w tej sprawie? HELP!

Próbowałeś Actiwe@ Undelete?

Jeśli nie to ściagnij ze strony producenta demo, zarzuć i sprawdź czy coś znajdzie (zapisac nie zapiszesz, ale sprawdzisz czy dane są widoczne dla programu-testowałem i sforamtowane dane odzyskuje nawet po kilku formatach).

Wtedy daj znać.

Ja ma wersje że znajduje wszystko (wiem co to za ból coś stracić z dysku :frowning: )

Złączono Posta : 03.04.2007 (Wto) 22:59

Active@ undelete (poprawiam się)

Złączono Posta : 03.04.2007 (Wto) 23:01

Jesli tak wazne to było to daj namiar, podeśle co moge

A i jeszcze jedno w Active@undelete - zarzuć Advance Search, nie Simple (czy jakoś tak)

Złączono Posta : 03.04.2007 (Wto) 23:06

Dobrze jest też zrobić obraz dysku (w Active@ jest tak funkcja) zapisujesz obraz i potem na dysku się “bawisz” tym plikiem