Skin do ff

(aero) #1

jak mam zastosować ten skin do ff :

proszę o pomoc

(Duch) #2

pobierasz plik (download to desktop) i uruchamiasz w FF narzędzia --> motywy

teraz tylko chwytasz mychą plik pobrany z deviantart i przeciągasz do "motywy", puszczasz mychę i instaluje się skin

można też za pomocą rozszerzenia do FF :wink:

(aero) #3

jakie to rozszerzenie ??

bo w ten pierwszy sposób nie mogę ponieważ z trego co wiem to zip/rar nie wczuytuje :-x

(Duch) #4

to nie jest zip ani rar tylko jar :wink:

próbowałem tak:

i działa napewno :slight_smile:

(Monczkin) #5

na dole masz ikonę "download to deskop" - prawy myszy - zapisujesz to na dysku twardym.

z menu narzędzia --> wybierasz opcję motywy --> instaluj --> wskazujesz plik z dysku "Vista_Firefox_.jar" --> zaznaczasz ten motyw --> zastosuj --> restart FF... i gotowe :slight_smile:

(aero) #6

to jest zip/rar, a powinien byc jar, zresztą sam pobiez a się przekonasz, to jaki jest ten drugi sposób na instalkę tego motywu ?

(Duch) #7

drugi taki jak napisał Monczkin

jakbyś przeczytał to byś wiedział:

(El Presidento) #8

Wszystko działa ale, efekt nie oszałamiający plik ma roserzenie jar

I zrobisz to tak jak napisal DUCH :?

(aero) #9

nie mam opcji instaluj, mam pylko pobiez :roll:

(Monczkin) #10

klikasz pobierz --> wskaż plik --> zaznacz pobrany motyw --> instaluj

(aero) #11

wtedy otwiera mi się ta stronka www :

https://addons.mozilla.org/themes/?appl ... 9e97384%7d

a w tym pliku z deviantart nie mam pliku jar,a ni jednego pliku z takim rozszerzeniem

(Duch) #12

co ty gadasz :?

klkasz sobie na

i dajesz zapisz gdzieś tam :wink:

plik się zapisuje i robisz tak jak pisaliśmy z Monczkinem :-s

(Jas Mo) #13

Pobierz ten plik na dysk(np.pulpit) z menu narzędzia --> wybierasz opcję motywy (otworzy się okno) przeciągasz ten plik(nie rozpakowany) do okna motywy i po wszystkim(zapyta cię cz zainstalować klikasz tak)

(Monczkin) #14

po kolei :slight_smile:

zapisz motyw na dysku twardym

odpal --> narzędzia --> motywy --> kliknij ikonę instaluj na dole po lewej stronie --> otworzy się okno gdzie szukasz i wskazujesz plik skina --> zaznacz go --> motyw pojawi się w oknie po lewej na górze pod nazwą "Vista Safari 1.1" --> zaznacz go --> kliknij "zastosuj" --> restart FF

(aero) #15

nie no, skiny to ja umiałem dodawać do ff, bo juz niejednego dodałem, ale zrobiłem tak, sciągnąłem ten plik przez ie, nie wiem dlaczego ale ściagał się cały czas zip, a zipu nie dodaje się do motywów , to tez wiedziałem, i tak się męcze i mecze, ale wkońcu pobrałem skin przez ff, i ściagnął się plik jar, nie wiem dlaczego, co to za rozbiezność :expressionless:

ale w końcu się udało, dziekuje wam za szczere chęci ale i tak ni edało by się tego zrobic, bo ściagał mi się plik zip, a nie jar :smiley:

ale jest juz wszystko ok, jeszcze raz dziekuje za szybką reakcje i chęć pomocy