Skiny opera 8.0

podajcie jakies stronki na których mozna sciagnac skiny do opery 8.0

http://my.opera.com/community/customize/skins/

Odświeżę trochę ten temat, a mianowicie co się stało z resztą skinów do Opery? Odnoszę wrażenie, że jakoś ich ubyło po urodzinkach (nie ma więcej niż 1 strona w każdej kategorii - kiedyś było). Co prawda dodano kategorię “top rated”, ale niewiele to wnosi do całości.

Jeśli ktoś coś wie to proszę pisać

Skiny do Opery można też pobrać w dużo łatwiejsz sposób:

W górnym menu Opery -> Narzędzia -> Wygląd -> w nowym oknie zaznaczamy “Znajdź więcej skórek” -> przeglądam zdjęcia i opisy skinów, które są podzielone na kategorie, jeśli któryś nas zainteresuje klikamu LPM na Download i mamy naszego skina. :smiley:

to co napisałeś dr_idea to jest ta sama strona która podał jonias post wyżej mojego :arrow: http://my.opera.com/community/customize/skins/ tylko wchodzisz na nią przez Operę (coś jak w tlenie możesz sprawdzić pocztę przez komunikator lub przez stronę),

Chodzi mi o to gdzie się podziały skóry z tej wyżej wymienionej strony? (nie wiem czy zauważyliście ale nie ma przełącznika pomiędzy kolejnymi stronami ze skórami jak było kiedyś; poprostu kiedyś było więcej skór, a teraz nie ma wszystkich jak dawniej)

Skins where are you?

Jusef dokładnie jest jak mówisz :slight_smile:

skórki zniknęły już chyba z tydzień temu, a dlaczego to nie wiem! trochę szukałem jakiegoś info na forach opery, ale nie natknąłem się na nic… ale jak mówię to było mniej więcej tydzień temu :?

A już myslałem, że to tylko tak u mnie i nikt nie wie o co mi chodzi :slight_smile:

UPDATE: Z tego co widzę skiny powróciły na swoje miejsce

BTW: Jupi 8.50 już bez banerka :smiley: