Składam komputer - Obudowa

(SuperGT) #1

Witam, po świętach mam zamiar zacząć składać nowy komputer do gier , zaczynam od obudowy, proszę abyście podali jakąś dobrą obudowę, najlepiej z wentylatorami.

(falcon89) #2

Ile możesz przeznaczyć na obudowę?

Dodane 21.12.2012 (Pt) 16:04

Czy zamierzasz montować jakieś duże chłodzenie do procesora?

(sla17) #3

Napisz ile możesz przeznaczyć i mniej-więcej czego wymagasz. Na początek mogę rzucić SilentiumPC Gladius M40, Fractal Design Core 3000, Fractal Design Arc Midi Tower, Corsair Carbide 300R

(SuperGT) #4

Do 200zl mógłbym dać, większego chłodzenia montować nie będę bo to chyba będzie i5 z boxem.

(falcon89) #5

Zalman Z9

Dodane 21.12.2012 (Pt) 16:35

Lub SilentiumPC Gladius M40

(sla17) #6

Zalman średni IMO, lepiej Gladiusa M40 albo Core 3000 w zależności co i jak Ci się podoba. Z tego co wiem to była dostawa teraz to można kupić gdzieś może, bo ogólnie ciężko z tą obudową, jak nie złapiesz to chyba w połowie stycznia będą dopiero jak czytałem gdzieś.

(Tomek Mak1998) #7

Tak tak :slight_smile: Była dostawa Gladiusów m40. Niestety na proline już połowę wykupili a ja czekam do przyszłego tygodnia :lol: Może się załapię…

btw. skąd info że w połowie stycznia ma iść kolejna partia?

(Ja$) #8

Ja kupiłem Zelmana Z9 U3 Czarną, buda jest super, spokojny wygląd, trzy wentyle 120mmm, 2 x USB 3.0 i 2 x USB 2.0, wyświetlacz temperatury z regulatorem obrotów full filtrów przeciw kurzowych wykonanie bardzo dobre, zresztą popatrz.

http://www.morele.net/obudowa-zalman-z9 … u3-478364/

Polecam.

ps.

też robi dobre wrażenie (ta z oknem mi się podoba).