Składam komputer - Obudowa

Witam, po świętach mam zamiar zacząć składać nowy komputer do gier , zaczynam od obudowy, proszę abyście podali jakąś dobrą obudowę, najlepiej z wentylatorami.

Ile możesz przeznaczyć na obudowę?

Dodane 21.12.2012 (Pt) 16:04

Czy zamierzasz montować jakieś duże chłodzenie do procesora?

Napisz ile możesz przeznaczyć i mniej-więcej czego wymagasz. Na początek mogę rzucić SilentiumPC Gladius M40, Fractal Design Core 3000, Fractal Design Arc Midi Tower, Corsair Carbide 300R

Do 200zl mógłbym dać, większego chłodzenia montować nie będę bo to chyba będzie i5 z boxem.

Zalman Z9

Dodane 21.12.2012 (Pt) 16:35

Lub SilentiumPC Gladius M40

Zalman średni IMO, lepiej Gladiusa M40 albo Core 3000 w zależności co i jak Ci się podoba. Z tego co wiem to była dostawa teraz to można kupić gdzieś może, bo ogólnie ciężko z tą obudową, jak nie złapiesz to chyba w połowie stycznia będą dopiero jak czytałem gdzieś.

Tak tak :slight_smile: Była dostawa Gladiusów m40. Niestety na proline już połowę wykupili a ja czekam do przyszłego tygodnia :lol: Może się załapię…

btw. skąd info że w połowie stycznia ma iść kolejna partia?

Ja kupiłem Zelmana Z9 U3 Czarną, buda jest super, spokojny wygląd, trzy wentyle 120mmm, 2 x USB 3.0 i 2 x USB 2.0, wyświetlacz temperatury z regulatorem obrotów full filtrów przeciw kurzowych wykonanie bardzo dobre, zresztą popatrz.

http://www.morele.net/obudowa-zalman-z9 … u3-478364/

Polecam.

ps.

też robi dobre wrażenie (ta z oknem mi się podoba).