Składam zestaw 6000 -7000zł

Witam, potrzebuje pomocy w złożeniu zestawy w przedziale 6000 - 7000 zł, przeznaczenie (gry, internet, czasami biuro)

Jest kilka wymagań co do zestawu, pierwszy to mała buda, a drugi to cisza, która nie będzie mnie drażniła.

Oczekuje porady od osób, którzy mieli kontakt ze sprzętem i wiedzą jak on pracuje w rzeczywistości, a nie wydukane z internetu.

Nie wiem czy będę w stanie złożyć to z chłodzeniem wodnym, wiem że chłodzenie wodne to nie zawsze cisza ale myslę że przy dobrej poradzie przy wyborze pompy z rezerwuarem oraz chłodnicy będe wstanie to uzyskać.

 

 

Mam dylemat pomiędzy jednym a drugim zestawem

sipc-003_sipc_003_1g_285x255.jpg sipc-029_sipc_029_1g_285x255.jpg

2000Euro nie daje 6-7tyś :slight_smile: ale bardzo fajne to komputerki dla mnie osobiście ten “zielony”.

Jak dla mnie to też ten zielony jest OK, ale jest odrobine słabszy ale za to cały chłodzony “cieczą”  Teraz tu pytanie czy bardzo odczuje różnice pomiędzy prockami i grafiką?

Nie odczujesz póki co ale coś kosztem czegoś może rzeczywiście przy takim wydatku lepiej wziąć GTX980Ti bo przy procku to nawet często i5 w grach wypada lepiej. Poza tym w białym większy SSD i więcej pamięci.

To pozostanie ten biały, on i tak ma chłodzenie compaktowe wodne , a SSD zmienian na 250 GB, bo mam taki sam w domu i będę robił RAID SSD więc będzie o 80euro taniej

 

wase-224_wase_224_1g_285x255.jpg

 

 

A grafika i tak będzie inna niz wyżej w obudowie

 

 

gcgb-095_gcgb_095_1g_285x255.jpg