Składam zestaw 6000 -7000zł

(BlackFX) #1

Witam, potrzebuje pomocy w złożeniu zestawy w przedziale 6000 - 7000 zł, przeznaczenie (gry, internet, czasami biuro)

Jest kilka wymagań co do zestawu, pierwszy to mała buda, a drugi to cisza, która nie będzie mnie drażniła.

Oczekuje porady od osób, którzy mieli kontakt ze sprzętem i wiedzą jak on pracuje w rzeczywistości, a nie wydukane z internetu.

Nie wiem czy będę w stanie złożyć to z chłodzeniem wodnym, wiem że chłodzenie wodne to nie zawsze cisza ale myslę że przy dobrej poradzie przy wyborze pompy z rezerwuarem oraz chłodnicy będe wstanie to uzyskać.

(BlackFX) #2

Mam dylemat pomiędzy jednym a drugim zestawem

sipc-003_sipc_003_1g_285x255.jpg sipc-029_sipc_029_1g_285x255.jpg

(mrFreeze) #3

2000Euro nie daje 6-7tyś :slight_smile: ale bardzo fajne to komputerki dla mnie osobiście ten “zielony”.

(BlackFX) #4

Jak dla mnie to też ten zielony jest OK, ale jest odrobine słabszy ale za to cały chłodzony “cieczą”  Teraz tu pytanie czy bardzo odczuje różnice pomiędzy prockami i grafiką?

(mrFreeze) #5

Nie odczujesz póki co ale coś kosztem czegoś może rzeczywiście przy takim wydatku lepiej wziąć GTX980Ti bo przy procku to nawet często i5 w grach wypada lepiej. Poza tym w białym większy SSD i więcej pamięci.

(BlackFX) #6

To pozostanie ten biały, on i tak ma chłodzenie compaktowe wodne , a SSD zmienian na 250 GB, bo mam taki sam w domu i będę robił RAID SSD więc będzie o 80euro taniej

wase-224_wase_224_1g_285x255.jpg

A grafika i tak będzie inna niz wyżej w obudowie

gcgb-095_gcgb_095_1g_285x255.jpg