Składanie nowego komputera... Czy to będzie działać?

Witam.Otóz poszperałem po allegro i róznych sklepach internetowych i oto zestaw jaki ułozylem:

Płyta główna:Asus k8v-x se k8t800 s.754

Procesor:Sempron 3000+ 64bit

Karta graficzna:GeFore 5200fx 128mb

Pamieć ram: ddr 1024 kingmax 400mhz

Zestaw głównie pod granie, raczej nie w najnowsze gry;)Głównie mmorpg, które wymagają duzo ramu.Czy nie będzie problemów z podkrecaniem procesora?Czy taki zestaw będzie funkcjonował bezproblemowo?Ew. co proponujecie wymienić? Dziękuję za kazdą poradę:)

Wymienić wsyztsko.

754 to obecnie staroć, a o GF 5200 to już nie wspomne :x . Ile masz kasy na całą jednostke?

Ehhh… mało :confused: Ten komputer ma słuzyć tylko do grania w starsze gry, grafikę juz mam, do wydania na 3 czesci około 800zl z czego ram musi byc 1gb…Co proponujesz w takim razie ?

2x 512 Goodram 400 zł DDR2 667 Mhz

Biostar GF 6100 (lub trochę droższy Tforce) (ta zintegrowana jest miliard razy lepsza od tego FX, miałem fx 5500 te karty to największy błąd nvidi, przyjemniej się gra na zintegrowanej).

Sempron 2800+ AM2 200 zł

Jaki masz zasilacz?

Biostara kupisz na znak.pl.

A tak konkretniej? :stuck_out_tongue:

Tego geforca 5200fx;P Zalezy mi głównie na tym zeby wszystko działało jak nalezy;)

Płytka nie obsługuje dd2 :confused: Jakieś propozycje co do zmiany?w granicach 200zł

kup se lepiej r9550, a lepiej na tym wyjdziesz nizeli ten fxshit

!

Tele weź to co podaj Tobi. Na tej płycie głónej masz zintegorwaną grafikę, któa “może więcej” niż ten Twój 5200.

Jak bedziesz chciał w pograc w jakieś nowsze gry to raczej sobie nie pograsz na wysokich rozdzielczościach.Wiem bo sam tą kartę miałem ale na całe szczeście zmieniłem na radkax800GTO.

Wszystko tylko nie seria FX nvidi totalny złom.Kup sobie radeona 9550 jak poleca :: MARIO :: Podkrecisz ja i bedziesz miał dobrą karte z która pograsz sobie nawet w nowe gry nie na max ale będą działać.

Miałem tego GeForca i N I E P O L E C A M !!

A po co pchać się za 800 zł w stare AGP, Biostar z GF 6100 i wolnym Ex 16x, będzie miał większą przyszłość niż każda płyta z AGP.