Składanka do auta, jakie piosenki?

Jak w temacie, chodzi mi o piosenki takie typu:

The Kelly Family - Roses Of Red

Weekend - Za Miłość Mą

Jula - Za każdym razem

Co mozecie polecić ? Potrzebuje minimum 20 takich fajnych piosenek.

“Fajnych” to pojęcie względne:) Wiem, bo sam właśnie robię składankę i np u mnie nie pojawi się żadna z tych trzech piosenek… inny gust muzyczny.

Wybierz te, które Ci się podobają:)

Najlepiej jak sam sobie coś skombinujesz, bo Ty wiesz jaką muzykę lubisz, a jakiej nie. Każdy ma swój gust, niestety ja Ci nie pomogę, ponieważ gustuję w mrocznych klimatach. Może ktoś Ci pomoże, ale tak jak mówiłem najlepiej będzie jak sam sobie coś złożysz.

córka grabarza znajdziesz na YouTube

Do auta, nie wiedzieć czemu, ale moje pierwsze skojarzenie to tatu - Nas Ne Dagoniat ;), no ale to kwestia gustu, zależy co komu leży…

PS. Moja kuzynka ma ostatnio ostre parcie na http://www.youtube.com/watch?v=on9TXY8kYyk, w kółko tego słucha prowadząc samochód.

Tupac Shakur

Polecam tego typu składanki zrobione przez ludzi z “Top Gear” http://www.amazon.co.uk/Top-Gear-Seriou … B000WD66EO Całkiem nieźle się przy tym jeździ, ale na ogół mam dwie płyty koncertowe na nocną trasę + program 3 :slight_smile:

Dzięki za propozycje, ale żadna z tych wymienionych mi się nie podoba. Szukam piosenek w podobnym stylu do tych w moim pytaniu.

Grupa Operacyjna- Mieszko

Tego się bardzo przyjemnie słucha:

https://www.youtube.com/watch?feature=p … DKukD88zq4