Składanka do auta, jakie piosenki?


(8radek8) #1

Jak w temacie, chodzi mi o piosenki takie typu:

The Kelly Family - Roses Of Red

Weekend - Za Miłość Mą

Jula - Za każdym razem

Co mozecie polecić ? Potrzebuje minimum 20 takich fajnych piosenek.


(LonngerM) #2

"Fajnych" to pojęcie względne:) Wiem, bo sam właśnie robię składankę i np u mnie nie pojawi się żadna z tych trzech piosenek... inny gust muzyczny.

Wybierz te, które Ci się podobają:slight_smile:


(Foqqs) #3

Najlepiej jak sam sobie coś skombinujesz, bo Ty wiesz jaką muzykę lubisz, a jakiej nie. Każdy ma swój gust, niestety ja Ci nie pomogę, ponieważ gustuję w mrocznych klimatach. Może ktoś Ci pomoże, ale tak jak mówiłem najlepiej będzie jak sam sobie coś złożysz.


(Konradpastuszka) #4

(Hotrods) #5

córka grabarza znajdziesz na YouTube


(manieKMP) #6

Do auta, nie wiedzieć czemu, ale moje pierwsze skojarzenie to tatu - Nas Ne Dagoniat :wink:, no ale to kwestia gustu, zależy co komu leży...

PS. Moja kuzynka ma ostatnio ostre parcie na http://www.youtube.com/watch?v=on9TXY8kYyk, w kółko tego słucha prowadząc samochód.


(wosmar) #7

Tupac Shakur


(olmeca) #8

Polecam tego typu składanki zrobione przez ludzi z "Top Gear" http://www.amazon.co.uk/Top-Gear-Seriou ... B000WD66EO Całkiem nieźle się przy tym jeździ, ale na ogół mam dwie płyty koncertowe na nocną trasę + program 3 :slight_smile:


(8radek8) #9

Dzięki za propozycje, ale żadna z tych wymienionych mi się nie podoba. Szukam piosenek w podobnym stylu do tych w moim pytaniu.


(leyda) #10

Grupa Operacyjna- Mieszko


(Hardy 1966) #11

Tego się bardzo przyjemnie słucha:

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... DKukD88zq4