Sklep internetowy - jaki silnik


(Kamykmm) #1

Witam.

Mam zamiar otworzyć swój własny sklep internetowy, ale zastanawiam się na jakim silniku go oprzeć. Chodzi mi przede wszystkim o to by silnik był stabilny i prosty w obsłudze, no i fajnie żeby cenowo też wychodził w miarę sensownie, tak aby cena była adekwatna do działa i możliwości silnika. Może macie jakieś swoje sprawdzone, albo możecie coś polecić.


(Krzysztof Andrzejczak) #2

:))

Pisałem chyba gdzieś wcześniej, ja testuje http://www.shoplo.com i wszystko jest ok, w obsłudze jest to proste (tj wszystkie są proste, tylko gorzej jeżeli chcesz, żeby sklep dobrze wyglądał :slight_smile: ), póki co nie było jakiś problemów z dostępnością. nie wiem czego dokładnie potrzebujesz. w sumie chyba wszytskie platformy mają darmowe testy.


(zeki) #3

minimum 2,5l i koniecznie V6

Sam będziesz sadzał czy zlecisz? Jak sam to masz umiejętności żeby to ogarnąć czy potrzebujesz właśnie gotowego rozwiązania jak powyżej? Jak zlecasz to jaki budżet? I najważniejsze jaką funkcjonalność potrzebujesz?


(nitro2012) #4

Prestashop, Magneto, gekosale…


(Jola) #5

Zobacz tą stronkę: http://www.zencart.info.pl/sklepy-inter … e-c-8.html - masz do wyboru Zen Cart albo OpenCart w całości po polsku i ze wsparciem technicznym, a co ważne w dość rozsądnych cenach.