Sklep Internetowy, Prawo, Quick Cart


(Maro Mich) #1

Witam Serdecznie. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z uzytkowników używa lub miał jakąś tam styczność z Darmowym Sklepem Internetowym ,,Quick Cart". Chciałbym założyć swój sklep internetowy na tym oto ,,programie-skrypcie". Wszystko jest legalne, firma już jest założona. Tylko takie pytanie czy moge używać Darmowego programu jakim jest Quick Cart, ? Niema jakiś Haczyków przy uzywaniu tego darmowego wynalazku?. Orientuje się ktoś?. A może możecie polecic jakis darmowy sklep internetowy, może być i płatny ale nie za drogi przy którym nie bede sie o nic musiał martwić?. Nie chce nic robić wbrew Prawu a tym bardziej nie wiedząc o tym. PS niby tutaj : http://opensolution.org/licencja,pl,88.html Jest Napisane że moge uzywac bez usuwania linka reklamującego no ale nie wiem... Wolę się upewnić.


(adpawl) #2

Spokojnie możesz używać.

Z wartych polecenia jest jeszcze PrestaShop …i sporo innych rozwiązań czy to samodzielnych, czy też w postaci wtyczek do cms’ów.

-Kwestia wymagań i gustu.


(Krasniej) #3

Dokładnie jak mówi kolega jest sporo różnych darmowych rozwiązań. PrestaShop jest chyba jednym z lepszych w zależności jaki masz serwer mi najbardziej przypadł do gustu magento (ale np. na home.pl nie pochula zbyt dobrze …)