Sklep internetowy - wysyłka

Jeżeli kupuję coś w sklepie internetowym to mają oni jakiś określony maksymalny czas wysyłki towaru od złożenia zamówienia?

bodajże do 3 dni.

Ale zazwyczaj towar wysłaja 24 h po złożeniu zamówienia w dni powszednie.

gdzieś tam zawsze musi być odpowiednie info…

Sytuacja wygląda tak następująco, buty firmy reebok, wyprzedaż, składam zamówienie w środę, w ten sam dzień przychodzi e-mail potwierdzający, a także informujący "W następnym mailu poinformujemy o możliwości zrealizowania zamówienia i

planowanym terminie wysyłki towaru." W czwartek przychodzi 2 e-mail z informacją, że towar musi być sprowadzony z innego magazynu dlatego zostanie wysłany w ciągu 7 dni roboczych.

myślę, że to jest tak jak w przypadku składania zamówienia za pobraniem na allegro, że towar przyjdzie po 3 dniach. Wiem bo miałem podobnie jak zamawiałem kurtkę i zwykle sklep wysyła wysyłkę jak najszybciej od momentu zamówienia.

No właśnie też mam za pobraniem i bardzo bym chciał do przyszłego piątku mieć te buty, bo w przyszłą sobotę wyjeżdżam na 2 tygodnie, a tu Oni jeszcze muszą te buty sprowadzić z innego magazynu, teraz tylko pozostaje kwestia tego o ile te magazyny są od siebie oddalone :slight_smile: