Sklep Komputronik.pl - co sądzicie?

wg mnie to chyba jeden z droższych sklepów,ale może się nie znam.

Są solidni, ale drodzy, choć osobiście znam droższe sklepy online

profesjonalny sklep, ceny również :slight_smile:

Kupilem ze 3 rzeczy… żadnych zastrzeżeń…oprócz cen… gdzie indziej można znaleźć sporo taniej :slight_smile:

Sklep rzeczywiście bardzo fachowy. Niektóre sprzęty mają rzeczywiście wygórowaną cenę. Jednak jak zrobią promocję (a robią często) to nie ma mocnych :wink:

Bardzo dobry sklep, zamawiam w nim sprzęt komputerowy dla firmy. Polecam :slight_smile:

Również polecam ten sklep, kupiłem w nim wiele rzeczy i nigdy nie miałem żadnych problemów :wink:

Jestem z nich zadowolony, ale zawsze kupuje w oddziale tej firmy blisko mojego miejsca zamieszkania.

Ja też mogę polecić ten sklep… bardzo fachowa pomoc, zamówienia realizowane na następny dzień, żadnych problemów z gwarancją.

Polecam :wink:

Chciałem kupić pamięć i chłodzenie na kartę graficzną. Było taniej z przesyłką, niż na Allegro !!

Sklep bardzo dobry tylko ceny z kosmosu

Nie zgadzam się wg mnie ceny są bardzo atrakcyjne. Zawsze tam kupuję :slight_smile: .

Bez przesady, kieca.

Wiadomo, są wyższe niż w co niektórych sklepach on-line.

Ale nie wzięte z kosmosu.

Wyrózniają się za to bardzo fachową obsługą.

Duży plus za bezproblemową wymianę towaru. Ostatnio byłam świadkiem kilkakrotnego “biegania” z bezprzewodowymi modemami. Wymieniali z powodu niemożności prawidłowego skonfigurowania, w sumie to dlatego, że były konflikty sprzętowe, nawet nie wada towaru.

Jestem u nich od początku klientem i nie zdarzyła mi się jeszcze żadna reklamacja towaru, warto nieraz zapłacić więcej za dobrą jakość towaru i obsługi.

Wiele towarów bardzo drogo. Ogólnie są sklepy z równie fachową obsługą, a ze sprzętem sporo tańszym. Ja w komputroniku nie kupuje, po co przepłacać?

Dużo towaru, zero problemów. Jednak jak już wszyscy zauważyli ceny są dosyć wysokie.

sprzęt bardzo dobrej jakości, ale obsługa - bynajmniej w Pile:

Ja: Mam zasilacz 500 W nie wiem jakiej firmy nie jest napisane, czy wystarczy on do pociągniećia Gf8800 + c2d e6750 + 4gb geil ddr2 800 mhz

Sklepowy: tak spokojnie wystarczy…

I inne gafy…

To nie jest żadna ściema

Jakiś no-name powinien pociągnąć podany wyżej cfg i na to pytanie odpowiedział sprzedawca.

Oczywiście mógł wspomnieć, że niemarkowy zasilacz może coś spalić w kompie

Duży wybór towaru. Nawet jak czegoś nie ma, to bez problemu sprowadzą (o ile oczywiście to coś jest w ogóle dostępne).

Bezproblemowy serwis w razie awarii.

Normalne sklepy (nie tylko internetowe) - dla mnie to ważne, bo nieraz lepiej pogadać z człowiekiem.

Ceny wyższe, to fakt. Ale nie tak znowu bardzo, poza tym utrzymanie salonów kosztuje.

Nie wiem, jak gdzie indziej, ale w Wawie obsługa stara się pomóc klientowi.

Poza tym firma niedawno zadebutowała na GPW, co znaczy, że jest to firma naprawdę solidna.