Sklep online

Na jakiej platformie polecacie założyć sklep internetowy ??? Musi być pełna integracja z allegro.

Integracja z Allegro jest raczej standardem w polskich sklepach. Raczej zapytałbym czy masz pewne niestandardowe wymogi, a także czy sklep ma być zintegrowany z programem handlowo-magazynowym. Wtedy zamiast konfigurować produkty ręcznie, zgrabnie są pobierane z ERP.

Platform jest wiele, ale nie każdy sklep w SaaS ma rozbudowaną konfigurację (co jest plusem i minusem). Także pytanie czy oczekujesz „szybkiego i prostego sklepu”, czy wymagania są raczej konkretne. Bo jak konkretne - trzeba iść w sklepy, które pozwalają na odpłatne modyfikacje. Możliwość rozbudowy to furtka na przyszłość, bo migracja na inny sklep może nie być ani prosta, ani przyjemna :wink:

Można rzucić kilka nazw - Shoper, Sky-Shop, BestSeller czy Mercatum. Ale to rzuty na chybił-trafił, nie znając Twoich wymogów. Dobrze wspominam BestSellera właśnie, który chyba z automatu był zintegrowany z Allegro. Używałem też Mercatum, którzy również miał Allegro, ale sklep jest zintegrowany ze Subiekt GT / Nexo (i jeśli nic się nie zmieniło, integracja jest potrzebna do działania sklepu).

Jeśli nie masz wymogów - możesz patrzeć po najpopularniejszych rozwiązaniach SaaS, każde z grubsza powinno być dobre.

Ja polecam od siebie znalezc kogoś kto zrobi Wam sklep na własnym serwerze, tj. prestashop lub Wordpress z WooCommerce. Zapłacisz raz większą sumę za stworzenie sklepu, potem tylko jakieś 100 czy 200zl rocznie za utrzymanie serwera i domeny. I to wszystko. Z tym sklepem integrujesz allegro przez baselinkera i nasz najlepsza opcję jaka może być moim zdaniem