Sklepy internetowe/aukcje z tanią dobrą odzieżą męską


(Longhorn2009) #1

Znacie jakieś sklepy internetowe albo aukcje allegro z dobrą nową odzieżą męską w rozsądnych cenach? Interesują mnie głównie spodnie, koszule, obuwie ale właściwie to cała garderoba.


(jarekm26) #2

Znaczy co ? Mam iść na allegro i poszukać ci fatałaszków ? :smiley:


(Xemidra) #3

Chodzi mu o normalne sklepu, które sprzedają normalną odzież za normalne pieniądze przez allegro

I nie, nie znam. Nie kupuje ciuchów przez internet.


(Longhorn2009) #4

Chodzi mi o sklepy z dobrą odzieżą, takie sprawdzone, nie odrzuty (nietypowe rozmiary, poplamione itd) bo na takie też się natknąłem. Kupno i wybór już zostaw mi :slight_smile:


(Vanshei) #5

Sizeer.com i BigStar.pl (teraz mają przeceny, koszulki nawet za 30zł) :slight_smile:


(lukasz_n) #6

http://50style.pl/

http://www.vabbi.pl/


(maniq) #7

fox racing, ozoshi… thornfield.


(Longhorn2009) #8

Przeglądam wasze propozycje cały czas, dzięki. Jeszcze powiedzcie mi czy takie buty Reebok są dobre w miare http://allegro.pl/reebok-breakpoint-j85 … 68430.html

Chodziłbym w nich głównie na jesień i wiosne więc czy od wilgoci nie rozkleją się szybko, jak myślicie? Teraz mam halowe Adidas Adinova (za 219zł w sklepie, nie na allegro) i sprawdzają się b. dobrze, te Reebok są tańsze z kolei i czarne, nie widać tak bardzo brudu i zużycia.


(Madafaker) #9

Co do tych Reeboków,zauważ iż tylko przód butów chroni skóra,reszta to tekstylia,tak samo jest z bokami,przy większym jesiennym deszczu masz mokro wewnątrz,ponadto podeszwa jest tylko klejona,nie przeszyta,co za tym idzie większe prawdopodobieństwo odklejenia.

Osobiście wybrałbym model butów Everlast Arizona,jest spory wybór na Allegro,w cenie z przesyłką około 140 zlotych,100% skóra na całej powierchni,przeszyte itd…

832407d52881970dmed.jpg


(Longhorn2009) #10

Super, dzięki za treściwą i konkretną wypowiedź. Te Arizony całkiem ok. Podobają mi się.