Sklepy komputerowe- pytanie

(system) #1

Witam. Chciałbym się dowiedzieć gdzie sprzęt zamawiają sklepy komputerowe że wogóle one cokolwiek zarabiają.

I czy jak się ma sklep internetowy to żeby móc śmiało mówić że się ma firme to trzeba ją rejestrować w urzędzie??

(Autograf21 86) #2

sklepy komputerowe sa zaopatrywane przez hurtownie ,,,,,kupujac np duża ilość na raz płaci sie sporo mniej xd ,,,nie ma możliwośći zakupienia np jednej karty graficznej w hurtowni !!

a co to zakladani sklepu inernetowego,,

Po pierwsze należy dokonać wpisu we właściwym rejestrze (Krajowym Rejestrze Sądowym lub do Ewidencji Działalności Gospodarczej).

• Kolejnym krokiem jest uzyskanie wpisu do REGON w Urzędzie Statystycznym.

• Następnie należy otworzyć firmowe konto bankowe w wybranym przez siebie banku.

• Później trzeba udać się do Urzędu Skarbowego, gdzie wybiera się formę opodatkowania oraz dokonać zgłoszenia, w przypadku chęci bycia płatnikiem VAT.

• Ostatnim krokiem jest wizyta w ZUS.

i wykupujemy dimene internetowa ,,xd

(Danielson) #3

bzdury piszesz :smiley:

(Autograf21 86) #4

tzn można ale nie po cenie hurtowej nie sadzisz:D:D??,,,,,a najlpeiej poczytaj sobie to ,,,

http://grupy-dyskusyjne.money.pl/szukam ... 07-p1.html

i pozniej sie wypowiadaj ,,xd

(Danielson) #5

(Autograf21 86) #6

chodzi własnie o szarego kowalskiego ;]....gdy by taka mozliwość istniała kupowal bym towar w hurtowni :smiley:

(Majster1942) #7

zamawia się z hurtowni lub od producenta (druga opcja szczególnie dotyczy płyt głównych, monitorów, kart graficznych itp.) made in china, made in USA 8)

(M4thy5) #8

(Autograf21 86) #9

koszalek raz ze nie wiem o co ci chodzi w tym co napisałes a dwa to nie do konca jest na temat;]

(M4thy5) #10

Skąd więc wiesz że nie na temat skoro nie rozumiesz o co chodzi? Może i troche nie na temat ;p

Ogólnie to śliski biznes - handel sprzetem komputerowym, sprzęt szybko traci na wartości.

(Autograf21 86) #11

ogólnie mówiac to biznes dawno juz bez szans na realizacje,,to było by szalenstwo nie mal ze pchac sie w to:PP za duza konkurecja;]

(M4thy5) #12

Do tego kraj nie jest przyjazny ludziom przedsiębiorczym.

(system) #13

Bzdury wygadujecie. Ale naprawdę trzeba się tyle nachodzić po urzędach żeby móc prowadzić małą działalność w internecie?

(Autograf21 86) #14

jakie bzdury ? ile jest takich sklepów z cześciami komputerowymi ? ile masz już sklepów internetowych ? a do tego jeszcze aukcje internetowe  np ja nigdy nie kupiłem w sklepie internetowym nawet jednej części do kompa ,,,xd ....jaki procent ludzi kupuje w sklepie internetowym ... czym przyciągniesz do siebie klientów ..xd.... nawet nie chce mi się odp na twojego ostatniego posta ..xd zapoznaj się ze stronka która wkleiłem poniżej ,,,xd to się przekonasz ...xd

http://grupy-dyskusyjne.money.pl/szukam ... 07-p1.html

(system) #15

A właśnie części komputerowe są częściej kupowane w internecie. We wielu miastach nie oferują tego w sklepach komputerowych, pozatym wszystko można lepiej zobaczyć co się kupuje, podane są parametry, jest wygodniej itp..

A w normalnych sklepach pozatym jest znacznie drożej.

(Autograf21 86) #16

chcesz to zakładaj sklep internetowy ,,,,tylko pózniej nie żaluj tego :smiley: naprawde teraz jest tego dużo :smiley: i chyba za dużo :smiley: 5lat wcześniej miła byś wieksze szanse a teraz :D:D ,,,powodzenia

(system) #17

A czy ja pisałem że chcę zakładać kolego?

(M4thy5) #18

Brakuje sklepu który nie robiłby z klienta głupka i który sprzedawał by towar nie naruszony, nie używany, zapakowany oryginalnie przez producenta, nie serwisowany, itd. Który nie robiłby takich rzeczy jakie mają co chwile miejsce, np. http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread ... 26&t=18193

(system) #19

Brakuje dobrych zasilaczy w zestawach na allegro :stuck_out_tongue: