Sklepy komputerowe- pytanie

Witam. Chciałbym się dowiedzieć gdzie sprzęt zamawiają sklepy komputerowe że wogóle one cokolwiek zarabiają.

I czy jak się ma sklep internetowy to żeby móc śmiało mówić że się ma firme to trzeba ją rejestrować w urzędzie??

sklepy komputerowe sa zaopatrywane przez hurtownie ,kupujac np duża ilość na raz płaci sie sporo mniej xd ,nie ma możliwośći zakupienia np jednej karty graficznej w hurtowni !!

a co to zakladani sklepu inernetowego,

Po pierwsze należy dokonać wpisu we właściwym rejestrze (Krajowym Rejestrze Sądowym lub do Ewidencji Działalności Gospodarczej).

  • Kolejnym krokiem jest uzyskanie wpisu do REGON w Urzędzie Statystycznym.

  • Następnie należy otworzyć firmowe konto bankowe w wybranym przez siebie banku.

  • Później trzeba udać się do Urzędu Skarbowego, gdzie wybiera się formę opodatkowania oraz dokonać zgłoszenia, w przypadku chęci bycia płatnikiem VAT.

  • Ostatnim krokiem jest wizyta w ZUS.

i wykupujemy dimene internetowa ,xd

bzdury piszesz :smiley:

tzn można ale nie po cenie hurtowej nie sadzisz:D:D??,a najlpeiej poczytaj sobie to ,

http://grupy-dyskusyjne.money.pl/szukam … 07-p1.html

i pozniej sie wypowiadaj ,xd

chodzi własnie o szarego kowalskiego ;]…gdy by taka mozliwość istniała kupowal bym towar w hurtowni :smiley:

zamawia się z hurtowni lub od producenta (druga opcja szczególnie dotyczy płyt głównych, monitorów, kart graficznych itp.) made in china, made in USA 8)

koszalek raz ze nie wiem o co ci chodzi w tym co napisałes a dwa to nie do konca jest na temat;]

Skąd więc wiesz że nie na temat skoro nie rozumiesz o co chodzi? Może i troche nie na temat ;p

Ogólnie to śliski biznes - handel sprzetem komputerowym, sprzęt szybko traci na wartości.

ogólnie mówiac to biznes dawno juz bez szans na realizacje,to było by szalenstwo nie mal ze pchac sie w to:PP za duza konkurecja;]

Do tego kraj nie jest przyjazny ludziom przedsiębiorczym.

Bzdury wygadujecie. Ale naprawdę trzeba się tyle nachodzić po urzędach żeby móc prowadzić małą działalność w internecie?

jakie bzdury ? ile jest takich sklepów z cześciami komputerowymi ? ile masz już sklepów internetowych ? a do tego jeszcze aukcje internetowe  np ja nigdy nie kupiłem w sklepie internetowym nawet jednej części do kompa ,xd …jaki procent ludzi kupuje w sklepie internetowym … czym przyciągniesz do siebie klientów …xd… nawet nie chce mi się odp na twojego ostatniego posta …xd zapoznaj się ze stronka która wkleiłem poniżej ,xd to się przekonasz …xd

http://grupy-dyskusyjne.money.pl/szukam … 07-p1.html

A właśnie części komputerowe są częściej kupowane w internecie. We wielu miastach nie oferują tego w sklepach komputerowych, pozatym wszystko można lepiej zobaczyć co się kupuje, podane są parametry, jest wygodniej itp…

A w normalnych sklepach pozatym jest znacznie drożej.

chcesz to zakładaj sklep internetowy ,tylko pózniej nie żaluj tego :smiley: naprawde teraz jest tego dużo :smiley: i chyba za dużo :smiley: 5lat wcześniej miła byś wieksze szanse a teraz :D:D ,powodzenia

A czy ja pisałem że chcę zakładać kolego?

Brakuje sklepu który nie robiłby z klienta głupka i który sprzedawał by towar nie naruszony, nie używany, zapakowany oryginalnie przez producenta, nie serwisowany, itd. Który nie robiłby takich rzeczy jakie mają co chwile miejsce, np. http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread … 26&t=18193

Brakuje dobrych zasilaczy w zestawach na allegro :stuck_out_tongue: