Skopiowany folder systemowy

Witam.Nie wiem jak ten problem dokładnie opisać ale pokżaniło mi sie coś w document and setting. Był folder Przemas a jest Przemas i PrzemasPC i w tym drugim znajduje się 1/4 programów, w Przemas jest 2/4 a reszta znikła! Do tego moje dokumenty,tapety,muza…znikło! Ale jeżeli wpisze w wyszukaj jakiś plik np tapete to system odnajduje to w moich dokumentach. Jeżeli klikne odrazu w moje dokumenty folder jest pusty. Stało się to po podkręcaniu karty graficznej,pare programów wypakowałem i po akcji zabrałem się za czyszczenie systemu programem Glary Utilites… poszedłem spać a rano totalny kocioł. Dodam ze był jakiś trojan którego usunołem,logi dałem do sprawdzenia w innym dziale i jest podobno czysto. Co mam teraz zrobić bo system startuje tak jak by z folderu zdublowanego gdzie nie ma wiekszosci programów. Próbowałem poprzenosić pliki ale wyskakuje ze to systemowe i nie można. Komputer strasznie sie zawiesza i wali błedami i nie idzie na nim pracować. Proszę o pomoc, nie chce robić formata. System XP Profesional.

PPM i zobacz do jakiego katalogu przypisane są “Moje dokumenty” ewentualnie to zmień jak coś jest nie tak…

polecam też przypomnieć sobie podstawy ortografii

pozdrawiam

A co to jest PPM ? Możesz tak prościej opisać co mam zrobić,nie znam sie na komputerach i zawsze byłem cienki z ortografii :lol:

Poprawiłem

fbi24 , na forum piszemy po polsku tj. używając też takich liter jak ąęćśźń etc.

Popraw więc błędy w swoim poście.

PPM - prawy przycisk myszy. Kliknij na ikonie moich dokumentów i we właściwościach znajdź odpowiedni folder docelowy.

Ok moje dokumenty wróciły! :slight_smile: A co z programami które znikły i ten folder Przemas.PC mnie denerwuje bo go tam prędzej nie było a jest w nim połowa moich programów.

przekopiuj zawartość folderów i ewentualnie usuń te konto start>panel sterowania>konta użytkowników wybierz konto Przemas.PC i daj usuń konto

powinno być ok, no chyba że system startuje z tegoż konta to wtedy przeżuć lepiej pliki z konta Przemas na Przemas.PC i wtedy usuń konto Przemas jeśli chcesz