Skórka Visty na Xp

Witam

Jaką możecie mi polecić skórkę Visty na Media Center Edition 2005. Chciałbym żyeby był zegar po prawym boku, bo jak kiedyś ściągałem to nie było, a osobno jak ściągałem to jak włączałem np. Opere to ten pasek ciągle widziałem, a ja chcem żeby był schowany jak włącze przeglądarke.

Pozdrawiam

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … Pack+9.0.1

powinno być wszystko :smiley:

Jak włączam żeby się instalowało to mi wyskakuje taki błąd:

4b04d590dd57346dm.jpg

daj ignore

Po ignore pokazuje mi sie:

b5e6aa2d2e84aa56m.jpg

6ac0cae615c63038m.jpg

cześć :smiley:

spróbuj tego, http://www.pobieralnia.pl/plik-4768-vistamizer.html

Temat : viewtopic.php?f=2&t=307779&p=2038911#p2038911

XMan , Taką skórkę miałem juz kiedyś, ale ona jest bez paska np. z zegarem po prawej stronie. Czy mógł by mi ktoś polecić z tym paskiem skórkę Visty lub pomóc rozwiązać problem z Vista Transformation Pack 9.0.1 co podał mi paw3l.pl.??

ok, do tego co ci podałem to zainstaluj to, a na pewno teraz będziesz zadowolony - http://www.dl4all.com/desktop_enhanceme … ws-xp.html

pozdro

Witam

Czy mógł by ktoś wrzucić plik scrnrdr.exe na jakąś stronke np. www.sendspace.pl bo tego pliku nie mam i dlatego mi się nie chce zainstalować Vista transformation pack 9.0.1. Jak coś to nie wrzucajcie rapidshare bo mam limity.

Musisz to zainstalować w trybie awaryjnym też tak musiałem zrobić :smiley:

A jak mam wejśc do tego trybu awaryjnego.??

Przed załadowaniem system wciśnij F8 z menu jakie się wyświetli wybierz tryb awaryjny.

Już wiem jak się wchodzi do trybu awaryjnego(u mnie się nie da wciskając F8). Nie polecam instalowania skórki Vista Transformation 9.0.1 bo strasznie zamula prace kompa. Po zainstalowaniu tej skórki zużycie procesora w spoczynku miałem ponad 50% i się wszystko cięło, a po odinstalowaniu mam od 1-10% w spoczynku.

w spoczynku powinieneś mieć 0% chyba że skanujesz gadasz przez komunikator albo co innego które działa w tle. A co do skórek to lepiej nic nie zmieniać raz zainstalowałem to mi skórka od xp znikła i ustawiła się 98 ale na szczęście po ponownym włączeniu działa

To zainstaluj Vista Mizer Albo Vista Brico Pack Vista Inspirat Ultimate ponoć są o wiele lepsze i nie przymulają